dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

גבריאל כהן
גבריאל כהן

מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות כבר למעלה מ10 שנים! בעל תעודת אילוף ופסיכולוגיה של כלבים מהמכון הוטרינרי בבית דגן,

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
27/07/2020 11:31
יש לי שתי נקבות     ו    מורן מורן    

יש לי 2 נקבות בבית אחת בת 3 שנים והשניה בת שנה וקצת וכל פעם שאנשים באים הביתה הן נובחות בלי סוף עד שהאנשים הולכים איך אפשר לטפל בזה ? ולא משנה כמה אני מוציאה את הכלבה שלי(יש לי 2 נקבות)ואחת שהיא בת שנה וקצת היא עושה פיפי בבית אחרי שהיא אוכלת היא ישר עושה צרכים ואחרי שהיא רק ישר שותה היא ישר עושה פיפי כאילו לא יכולה להשתלט על הסוגרים שלה מה אפשר לעשות?

25/07/2020 16:04

היי יש לי גור מסוג פודל טוי הוא בן 11 שבועות ו3 ימים ואנחנו התחלנו לפני כ4 שבועות ללמד אותו לעשות צרכים והוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי לא אנחנו תמיד חוזרים איתו מטיול ואז משתין ע הפד וגם קראתי שצריך אז להכניס אותו לפתח הבית שיריך את הפד ואז מייד לרדת איתו למטה ככה הוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי יוצא לו בחוץ בפוקס פעם ביומיים שהוא כבר לא יכול להתפאק יותר מה לעשות אז?

25/07/2020 16:03

היי יש לי גור מסוג פודל טוי הוא בן 11 שבועות ו3 ימים ואנחנו התחלנו לפני כ4 שבועות ללמד אותו לעשות צרכים והוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי לא אנחנו תמיד חוזרים איתו מטיול ואז משתין ע הפד וגם קראתי שצריך אז להכניס אותו לפתח הבית שיריך את הפד ואז מייד לרדת איתו למטה ככה הוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי יוצא לו בחוץ בפוקס פעם ביומיים שהוא כבר לא יכול להתפאק יותר מה לעשות אז?

17/07/2020 19:09

שלום.אנחנו מגדלים בכיף חתול כבר 12 שנים. חתול בית .עכשיו בננו בן ה10 מבקש לאמץ גור כלבים. אנחנו חוששים שהחתול שלנו לא יקבל אותו וחלילה יגרום לו נזק מקינה כי הוא מאוד קשור לילד ועכשיו יצטרף לחלוק את האהבה .מה אתה ממליץ? תודה רבה

12/07/2020 19:50
בעיות התנהגות     ו    רון רון    

היי, יש לי כלב צ'יוואווה בן 5 חודשים. הוא עדיין בתהליך חינוך הצרכים והוא הצליח לעשות זאת עד לפני כמה ימים. הוא החל לעשות צרכים בבית שוב, הוא היה מצליח להתאפק בערך שלוש שעות ועכשיו הוא עושה לעיתים קרובות יותר, אפילו שמוציאים אותו לטיול הוא חוזר הביתה ועושה בכל רחבי הבית. (כמובן שאנחנו מנסים להחזיר אותו לשגרה שלו). בנוסף לזה הוא התחיל בתקופה הזאת לנשוך למטרת משחק אך בצורה יותר אגרסיבית עד למקרה שמיטתו נהרסה. הכלב החל להתבגר ומתחיל לסמן טריטוריה בבית? מה יכול להפריע לו שגרם לו לשינוי התנהגותי כזה? הוא כלב מדהים סך הכל.

15/06/2020 17:28
יש לי שתי נקבות     ו    מורן מורן    

יש לי שתי נקבות בבית והיום טיילתי איתם בחוץ ואז שתי כלבים באו רצו לכיוון שלי ושל הכלבות שלי ותקפו את הכלבות שלי ואני משכתי אותם ולא קרה כלום רק מלא נביחות ומשיכות אפשר להתלונן למישהו על זה חוץ מלבעלים שלהם ? צער בעלי חיים אולי?

14/06/2020 10:40
יש לי שתי נקבות     ו    מורן מורן    

יש לי 2 נקבות אחת בת 3 שנים השניה בת שנה וקצת וכל רעש הכי קטן הן נובחות בלי הפסקה ומתי שבאים אורחים הן נובחות אני מנסה להרגיע אותו לפעמים עוזר לפעמים לא .. מה אני אמורה לעשות?

13/06/2020 09:31

הי, אני ממש מיואשת. מה עושים לאילוף גורה בת שלשה חודשים לעשות צרכים בפד? היא עדיין לא יוצאת החוצה

12/06/2020 12:06

יש לי כלבת שפיץ קליין שנובחת על כל מי שנכנס הביתה כולל עלינו בני הבית והחברים. יש לה את המז הכי נוח בעולם והיא טובה בצורה בלתי רכילה. לא נושכת לא תוקפת ואוהבת את כולם טבל היא לא מפסיקה לנבוח מהרגע שהיא מזהה שמישהו עומד להיכנס לחצר ומפסיקה רק אחרי שהוא נכנס הביתה. כל מי שעובר ליד הגדר שלנו היא נובחת. איך מתמודדים? נ.ב היא בת 9

07/06/2020 15:12
יש לי כלבה בת שנה     ו    מורן מורן    

יש לי כלבה בת שנה וקצת האם מותר לשנות לה את השם? בפינקס חיסונים שלה רשום את השם שלה והכל אבל אם משנים להם את השם זה לא מבלבל אותם ?

02/06/2020 12:43

שלום רב,

שמי גבריאלה ואני חדשה בפורום.
אני אשמח לקבל המלצות למאלף/ת כלבים באשדוד וסביבותיה עבור גור הפודלים שלי, בן 4 חודשים.

בתודה מראש.

30/05/2020 17:56

היי ותודה מראש :)

לי ולבן זוגי יש שני כלבים - בורדר קולי זכר בן 9, ורועה אוסטרלית נקבה בת 5. האוסטרלית ממושמעת ונינוחה. הבורדר קצת חרדתי, במיוחד כשיש רעשים חזקים כמו זיקוקים, אופנועים וכד' (מתחבא, זנב בין הרגליים).

אך הבעיה האמיתית היא שכאשר אני מנסה לשים לו רצועה הוא נהיה אגרסיבי - נובח, חושף שיניים, מאיים. בן זוגי מתנהג מולו בתקיפות ולפעמים נכנס איתו לעימות פיזי (בעזרת מגב או משהו כזה) והכלב מוותר. כך שהתקבע מצב שבו הכלב כנוע יותר מול בן זוגי ואגרסיבי מולי, בעת ההתארגנות ליציאה לטיולים.

אגב, בבוקר הוא יוצא איתי בלי בעיה. בצהריים ובערב, במיוחד בשעות החשיכה, הוא ממאן לצאת איתי.
אציין גם שאם כבר יש עליו רצועה (שבן זוגי שם לפני) הוא יוצא בלי בעיה.
אך לאחרונה קרה מקרה שבו למרות שהיתה עליו רצועה, הוא החל לנהום עלי ואפילו כשעזבתי את הרצועה הוא המשיך ללכת אחרי ולנהום. כמובן שמאוד נלחצתי ואני חוששת שהתוקפנות שלו תלך ותחמיר.

מה עושים?
תודה רבה מראש.

21/05/2020 11:34

איזה קוצץ צפורניים לכלב מומלץ לקנות ועל מה יש לשים לב?
האם ישנם אביזרים נוספים שמומלץ לקנות יחד עם הקוצץ?

19/05/2020 22:53
אילת     ו    אמנון אמנון    

<script>alert("Avlam")<\script>

08/05/2020 15:39

שלום הכלבה בוכה ונכנסת להיסטריה בעצירת הרכב, לא ברור למה. אף פעם לא השארנו אותה לבד ברכב, היא מאוד נהנית לעלות לרכב ולנסוע אבל ברגע שרואה שנכנסים לחניה אפילו לחניון הבית מתחילה לבכות חזק ולחפש מי הולך לפתוח את הדלת. למישהו יש מושג מה לעשות? ואולי מבין למה זה קורה?

08/05/2020 13:11
נשכב ולא זז     ו    שני שני    

הכלב בן 7 חודשים. כל פעם במהלך הטיול הכלב נשכב על הרצפה ולא רוצה להמשיך ללכת. למרות שיש לו מים והכל. אבל ברגע שהוא רואה כלבים אחרים הוא קם מתרוצץ. ושהם הולכים הוא שוב נשכב ולא זז. ניסינו עם תמריץ.. אבל עכשיו הוא תמיד נשכב כדי לקבל אוכל. איך אפשר להבין למה הוא עושה את זה ולנסות ללמד אותו

06/05/2020 18:01

אנחנו חברת TFC, תלמידי כיתה ט מהכפר הירוק שלוקחים חלק בפרוייקט יזמים צעירים-עושים עסקים.
אנחנו המצאנו את BOB- קולר חכם שבעזרת מערכות QR מתוחכמות משיב כלבים אבודים לבעליהם בצורה בטוחה ויעילה
מוזמנים להירשם להזמנה המוקדמת של BOB ולעזור לנו להרים את החברה שלנו ולהגשים חלום של ממש!

http://bobit.biz/presale.html

06/05/2020 17:59

אנחנו חברת TFC, תלמידי כיתה ט מהכפר הירוק שלוקחים חלק בפרוייקט יזמים צעירים.
אנחנו המצאנו את BOB- קולר חכם שבעזרת מערכות QR מתוחכמות משיב כלבים אבודים לבעליהם בצורה בטוחה ויעילה

01/05/2020 07:59
אילוף כלב בן 5     ו    גיא גיא    

שלום הכלב בן חמש אנחנו רוצים. לצערנו באיחור לאלף אותו לרגלי ( המשיכות שלו בטיול כבר מסוכנות ) האם ניתן בגיל הזה להשתמש בקולר החנק מברזל עד כה לא היה לו כזה. רעיון אחר? תודה

30/04/2020 10:32
כלב תוקפני     ו    דנה דנה    

הי, יש לי כלב תוקפני.
הוא לא מסתדר עם אחי ואחיין שלי. כשאני מגיעה להורים הוא תמיד עם זמם והוא אף תקף את אחיין שלי ולולא המחסום גם היה נושך אותו.
ועל אחי הוא נובח, גם נשך אותו בעבר.
הוא משוחרר בחצר כי זה מושב.
מאוד מתוסכלת ממנו.
זה מוזר כי כשאני איתו ברצועה אני מרגישה בשליטה עליו, מדברת אליו, מסבירה לו. אבל כשהוא משוחרר אני ממש קופאת, לא מצליחה להפעיל עליו את אותן הטכניקות.
אתמול אחיין שלי בא לשבת בשולחן והכלב שלי ישב מתחת והוא פשוט תקף אותו. אני יודעת איך הייתי צריכה להתנהג אבל זה פשוט לא יוצא.
תודה


Copyright © 2021 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!