dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

גבריאל כהן
גבריאל כהן

מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות כבר למעלה מ10 שנים! בעל תעודת אילוף ופסיכולוגיה של כלבים מהמכון הוטרינרי בבית דגן,

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
16/05/2019 09:19

גבריאל כהן - מאלף מוכשר בעל נסיון של שנים רבות ובעל תעודת מאלף בינלאומית. נמצא כאן כדי לענות על כל שאלות הגולשים. 

שיהיה בהצלחה :)

29/04/2019 19:59
צרכים מחוץ לבית     ו    טל טל    

שלום, יש לי כלבה בצ 4 וחצי חודשים מסוג פומריניין ..שהגיעה אלי רק לפני כ חמישה ימים.  ואני כבר מיואשת מעניין הצרכים בבית. 
יש לי בית גדול,שתי קומות. אחת סלון מטבח ומרפסת והשניה חדרים.
יש לה מקום בשניהם .אחד למטה ליד המרפסת עם אוכל שמיכה ושתיה, והשניה בקומה למעלה -כי היא בוכה והולכת אחרינו לכלללל מקום שאנחנו רק זזים בבית.
אין לי בעיה שאת הצרכים שלה היא תעשה במרפסת .אני מוציאה אותה למרפסת במקום לבחוץ (מפחדת עליה זו לא כלבה גדולה היא פיצית מסוג פומריניין) בבוקר ,אחרי האוכל ולפני השינה ובכלל זאת לפעמים היא כן עושה שם ולפעמים היא עושה בבית ברוב הפעמים . מה לעשות איתה ???

21/03/2019 15:42
אימוץ כלב     ו    רום רום    

אנחנו רוצים לאמץ כלב, יש לנו חצר בבית, והמטרה שהוא רוב הזמן יהיה בחצר, אלא אם כן מזג האוויר יהיה קיצוני. רציתי לשאול מה כדאי לנו לבדוק כשאנחנו בוחרים מלונה לכלב, והאם אפשר להרגיל כלב למלונה, כשהוא גור, או לשים אותו בהתחלה בבית ולהוציא אותו בגילאים מאוחרים יותר, המון המון תודה. 

28/04/2019 11:24
קצת יותר מורכב...     ו    Labradog Labradog    

מה גודל הגינה? האם יש ילדים בבית? האם יש חיות מחמד נוספות? האם אתה צריך כלב למטרת שמירה בחצר? האם יש לך ניסיון בגידול כלבים? ולגבי הפנים וחוץ. תלוי בגיל של הכלב. עדיף בכל מקרה להשאיר אותו בבית עד שיסיים אילוף צרכים. (אתה לא רוצה שביום גשם קר תכניס אותו לסלון והוא יחשוב שזה שירותים...) לגבי מלונה. כלב הוא חיית להקה המסתתרת במערות. באופן טבעי ברגע שתיקח את הכרית/שמיכה/מיטת כלב שעליה הוא ישן בבית ותשים לו אותה במלונה הוא יבין את הרמז.

24/04/2019 21:55

היי אני מתחיל ללמוד כלבנות טיפולית ואני מתלבטת בין רועה אוסטרלי לבורדר קולי

28/04/2019 11:06
שבור קו מחשבה.     ו    Labradog Labradog    

לאחרונה גילו שדוקא פיטבולים יכולים לאבחן התקף אפילפטי והתקף חרדה אצל בני אדם. חפש את זה באנגלית ברשת זה מדהים

21/02/2019 23:28

היי, אימצנו גור רועה בלגי בן חודשיים- שלוש. הוא עושה מלא צרכים בבית. בהתחלה הוא עשה רק פיפי ואז זה עבר גם לקקי. בטיולים שלו הוא גם עושה ואנחנו משתדלים להוציא אותו כמה שיותר החוצה אבל זה לא עובד. קנינו גם פד לאילוף אבל הוא לא עשה על הפד אפילו פעם אחת ותמיד זה במקום אחר בבית ( ניסינו להשאיר את הפד ספוג אבל זה גם לא עובד). אנחנו יודעים שבגיל הזה קשה מאוד להתאפק אבל אנחנו רק רואים שזה מחמיר. מה אפשר לעשות?

28/04/2019 10:02
מספר טיפים     ו    Labradog Labradog    

1.צריך להיות עם עיניים על הגור כמה שאפשר. לתפוס אותו בדיעבד ואז לדחוף לו את הראש לקקי זו שיטה שדי מתה... ברגע שהוא מתכוון לכרוע ולעשות ליצעוק לא!!!! בטון תקיף ולהרים אותו החוצה. 2. כשהוא כן עושה בחוץ לשבח אותו ולתת לו חתיכת קבנוס קטנה. 3. כלוב אילוף. לפני השימוש למצוא מישהו שמבין שיכווין אתכם. בכלובי אילף אפשר גם לשגע כלב אם לא משתמשים בהם נכון.

02/03/2019 00:26

שלום, אימצנו כלבה שעברה לא מעט בלשון המעטה מתנו לחיות לחיות, כאשר כמעט חודשיים היא הייתה מאושפזת. בשבוע האחרון( היא אצלנו 3 שבועות) היא החלה לנשוך אותנו בעל רגע נתון בבית. באמת שאין רגע דל ואין לנו מושג מה לעשות. הנשיכות שלה בהתחלה נראו כאילו הן נובעות ממשחק, אבל כרגע היא רק נושכת. כל זמן שהיא בתוך הבית ואנחנו לא משחקים איתה. אנחנו אפילו לא יודעים כיצד להגיב לה מלבד לעבור לחדר נוסף ולסגור את הדלת או להביא לה צעצוע נשיכה, אבל מדובר במשהו זמני מאוד. אשמח לעזרה! תודה

28/04/2019 09:52
2 סיבות מוכרות     ו    Labradog Labradog    

1.אם זה גור. גורים נושכים. ככה הם מתקשרים עם העולם,יכול להיות שיוצאות לה שיניים, ויכול להיות שהיא מבקשת תשומת לב. צריך ללמד אותה שנשיכות הם מכאיבות. כשהגור נושך ליצעוק איי! ולתקוע בו מבט נעלב. זה השלב הראשון כדי ללמד לא להכאיב. בשלב מתקדם יותר ברגע שהוא מתחיל לנשוך, אפילו בעדינות להתעלם ממנו לחלוטין!!! ולא להתיחס אליו!! לא במגע, לא במבט ולא במילים. שיביו שנשיכות הם תכונה שתביא להפך ממה שרצה (תשומת לב.) הסיבה השניה והמורכבת יותר היא טראומה. טיפול בכלב טראומתי מצריך עזרה של מאלף מקצועי. אבל, ויש אבל.ליברוח מהכלב זה הדבר הכי גרוע שאתם יכולים לעשות . הוא יבין שהוא בשליטה בלהקה ואז באמת יהיה גיהנום.

30/03/2019 14:23
עלייה במדרגות     ו    אילת אילת    

שלום, יש לנו לברדור בן 8, הוא ישן בקומה השנייה עם כל בני הבית מהיום שנולד. בשבועות האחרונים הוא מגיע לחצי גרם המדרגות מתחיל לבכות ולא ממשיך. הכלב הינו כלב פעיל ונימרץ, ללא בעיות בריאותיות. מה עלינו לעשות? בגלל הבכי שלו אחד מאיתנו נישאר לישון למטה.

28/04/2019 09:29
נביחות ובכי לילה.     ו    Labradog Labradog    

המון סיבות. החל משינוי בבית(ילד התגייס עזב) איבוד שמיעה הדרגתי בגיל מבוגר היא גם אופציה. הכלב יהפוך באופן כללי לשקט ורגוע יותר אם מחונך נכון. אבל גם בודד... ומכאן הבכי. בכי לילה בדרך כלל מעיד על בדידות או שיעמום הנולד מחוסר מאס. (תריץ את הכלב בשעות היום)

21/04/2019 23:15
אימוץ גזע מסוים     ו    מאור מאור    

יש לי אפשרות לאמץ מלינואה מעורב עם רועה גרמני. היה לי רועה גרמני בעבר הרחוק החשש כעת זה רק מהאנרגיה הבלתי נגמרת של המלינואה. מה אתם חושבים כל כלב מעורב כזה לבית לא גדול וחצר גם לא הכי גדולה?

28/04/2019 09:23

גם רועה גרמני וגם מלינואה הם כלבי עבודה ממשפחת הרועים. הכלבים האלה הורבעו בצורה מכוונת על מנת להבליט תכונות אופי כמו אנרגיה גבוהה,רצון לרצות את הרועה,וכושר גופני גבוהה. בקיצור הם כלבי עבודה. אם אתה לא אדם שיכול להוציא כלב 3 פעמים ביום ל40 דק לפחות ובאחת הפעמים לשחק עם הכלב בכדור או פריזבי כדי שירוץ, אל תיגע הגזעים האלה. הם יסבלו משעמום ויאכלו לך חצי בית או יחפרו לך בורות בגינה או יסגלו דפוס התנהגות היפרי ומעצבן.

02/04/2019 17:28

שלום,
יש לי כלב ציוואווה שבלילות עושה פיפי בלילה, כניראה קם באמצע הלילה ועושה פיפי על שטיחים. זה קורה רק בלילה ולא במהלך היום.
אנו מקפידים להוציא אותו באותם שעות, 3 פעמיים ביום, עם זאת, הטיולים לא ארוכים.
הוצאתי לו את המים החל משעה 8 בערב אבל זה עדיין לא עזר.
אשמח ליעוץ בנושא

28/04/2019 09:17

משהו היה חייב להשתנות בבית. אלא אם זה מצב רפואי(לא סביר) הכנסתם כלב אחר,עברתם דירה,נולד ילד,ילד התגייס או עזב. או שמצאתם עבודה אחרת שגורמת לכם להיעדר הרבה שעות. כל אלה יכולים להצביע על גורמים שונים ליצר הרס ותחושת בדידות שגורמת ל"מרד" סיבה נוספת יכולה להיות סימון טריטוריה במידה והסטטוס החברתי של הכלב השתנה בזמן האחרון והוא מתקשה לקבל את זה. (חיה חדשה בבית, תינוק בן/בת זוג חדשים)סיבה נוספת שמתקבלת על הדעת היא במידה והכלב היה רגיל לישון במיטה ועכשיו הפסיקו את ההרגל.

16/03/2019 05:55
תדירות מתן חטיפים     ו    גל גל    

רציתי לדעת אם צריך סיבות מיוחדות בכדי לתת חטיפים לכלבים, יש לנו כלב בן שנה, ואנחנו נותנים לו חטיפים לכלבים בתור פינוק, על בסיס יומי, פתאום קצת חוששת שזה יכול לעשות לו בעיות התנהגותיות, או אולי בכלל אסור לתת יותר מדי חטיפים, אשמח לתשובה. 

04/03/2019 09:04

היי לפני כחודש וחצי עברתי דירה ומאז אני מקפידה להוציא את הכלב לטיול(מציינת שבבית הנוכחי יש גינה מתוחמת ומסודרת ובבית הקודם הכלב היה קשור בחוץ במהלך היום ולא הקפדתי על טיולים) כעת בבוקר בימים שאני לא עובדת אני פותחת לו את הדלת בערך חצי שעה על המנת שיצא לגינה לעשות צרכים הוא יוצא לגינה אך משום מה גם עושה לי פיפי בבית חייבת לציין שהוא גם מעיר אותי בשעות מאד מוקדמות ואני ממש מרגישה שבמידה והוא לא מקבל את הטיול בזמן שהוא רוצה(כשהוא מנסה להעיר אותי ) הוא עושה פיפי בבית - הפיפי נעשה כאשר אני לא נמצאת בסביבה שבו הוא עושה את זה מה עושים אני כבר אבודה

28/02/2019 21:43

כלבנות טיפולית: תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות המאפשר טיפול בעזרת כלבים המשלבץ בתוכה מרכיבים חברתיים, חינוכיים, פסיכולוגיים ושיקומיים בעזרת כלבים. הכלבים ניחנים ביכולת לתקשר, לעורר רגשות ולהסיר מחסומים ריגשיים. יכולות אלו מהוות בסיס להעיזרות בכלבים לטובת בטיפול באנשים ולסייע במגוון של בעיות וקשיים, פיזים, רגשיים והתנהגותיים. לדוגמא: הפרעות קשב וריכוז - ADHD ADD לקויות בתקשורת - ASD בעיות תפקוד בקשישים נוער בסיכון בעיות התנהגותיות - חרדות, גבולות, בטחון עצמי ועוד.

28/02/2019 07:42
אימוץ כלב נוסף     ו    עדינה עדינה    

היידי בת עשר, אסופית חרדתית מאד נמצאת איתי שנה. בת עשר. אשמח לאמץ כלב שיהיה כשיר ואף יהנה מריצה קלה כמה פעמים בשבוע. חוששת להיידי הפוחדת מכולם : כלבים, חתולים, אנשים...). היא סבלה מספיק ברחובות וכנראה גם בבית שמש אותה. השאלה אם לוותר או שיש ה אפשרות הקשורה בגילו של הכלב המומלץ, הסוג וכדומה. אודה לחוות דעת.

25/01/2019 10:59
אילוף לצרכים לכלב     ו    לי לי    

שלום הכלב שלי בן 11, התחיל לאחרונה להשתין בבית וגם על הספה. יש לו מקום שהוא יודע בדר"כ ששם עושים צרכים. קניתי ספריי עם ריח כדי לאלף אותו שיעשה פיפי מתי שאני אומרת לו בלילה. הוא לא עושה למרות הריח והפדים. משתין שם כשבא לו. איך אפשר לאלף אותו להשתין בשעות הלילה כשרוצים שיעשה לפני השינה? תודה רבה

01/02/2019 16:59
שאלה     ו    מתן מתן    

11 חודשים או שנים?

02/02/2019 12:46
שנים     ו    לי לי    
18/02/2019 12:47
וטרינר     ו    דביר דביר    

היי :) כשכלב בן 11 מתחיל לעשות צרכים בבית הדבר הראשון הרצוי הוא ביקור אצל וטרינר לוודא שהוא לא סובל מבעיה רפואית. בהצלחה!

05/02/2019 04:59
לימודי אילוף     ו    סהר סהר    

האם בכדי להיות מאלפי כלבים בתחום אילוף גורים צריך לימודים, הסמכה או תעודה, או שכל אחד יכול לעבוד בתחום? אשמח לדעת גם מה החוק אומר לגבי זה. 

18/01/2019 20:51

שלום, אימצנו כלבה לפני כחודש ממכלאה. בעיה היא שהיא לא מוכנה לעשות צרכים בטיול (3 פעמים ביום). כשהיא משוחררת אצלנו בגינה או בגינת כלבים היא כן עושה. ככל הנראה לא רגילה לרצועה. כבר מיואשים, הגינה נראית כמו מחראה...

01/02/2019 16:56
פתרון     ו    מתן מתן    

הכלבה כבר פשוט התרגלה לעשות במקומות ספציפיים.
אתם צריכים להרגיל אותה למקומות אחרים זה הכל, אל יאוש.
הכלבה צריכה לעשות פיפי בבוקר? כן
את הפיפי של הבוקר אל תיתנו לה לעשות בגינה אלא רק בחוץ.
בהמשך אל תיתנו לה לצאת לגינה אלא אם כן זה אחרי שעשתה פיפי בחוץ וגם כן לזמן מוגדר. 
לאחר שתיתרגל לעשות פיפי בחוץ תוכלו להחזיר אותה לגינה, ושוב, בהדרגה.

19/01/2019 19:15
חינוך כלב     ו    יעל ארד יעל ארד    

שלום .יש לנו כלב רועה שוויצרי מעורב בן שנה בערך. לאחרונה החל לנשוך אותנו כשהוא רוצה משהו וגם לא מקשיב לנו . זה הפך להיות מטרד וגם מסוכן. מה אפשר לעשות?

17/01/2019 07:06
החלטה לגבי אימוץ     ו    אדר אדר    

היי, רציתי לדעת, אם ניתן לקבל החלטה לגבי אימוץ כלב רק בהתבסס על תמונות של כלבים? בן דוד שלי גר בבאר שבע ואני בחיפה, ושמע שאני רוצה לאמץ כלב, אז שלח לי תמונה, ולמרות שחושבת שהכלב חמוד, לא באמת יודעת אם אפשר לקבל החלטה כזאת רק על בסיס תמונה ובלי מידע על כלבים, תודה על העזרה.

13/01/2019 14:38

שלום, הפקינז שלי בן 6. בתקופה האחרונה משתין על הספה בסלון בדיוק בדקה שאף אחד לא רואה אותו. אנו יורדים איתו 3 פעמים ואיננו מבינים מה קורה. הסלון כבר מבאיש ואנחנו מתוסכלים. אגב, עונש להישאר במרפסת לא עוזר. אודה על הבנת ההתנהגות וטיפים להפסקה.

10/01/2019 11:20
חטיפים מסוג חדש     ו    אביב אביב    

שלום, רציתי לדעת אם יכול להיות שלסוג של אוכל לכלבים, יש השפעה על התנהגות הכלב? בזמן האחרון התחלנו לתת לכלב חטיפים לכלבים מסוג חדש, והוא אומנם אוהב אותם, אך עושה רושם שהוא קצת לא רגוע אז חשבתי שאולי יכולה להיות לזה השפעה, תודה. 


Copyright © 2019 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!