dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

גבריאל כהן
גבריאל כהן

מאלף כלבים ופותר בעיות התנהגות כבר למעלה מ10 שנים! בעל תעודת אילוף ופסיכולוגיה של כלבים מהמכון הוטרינרי בבית דגן,

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
08/10/2018 13:45
כלב בורח     ו    זיו זיו    

היי 
הכלב שלי כל הזמן יוצא מהגינה והולך לטייל (חוזר לבד) הבעיה היא שהשכנים מתלוננים על זה והוא כל פעם נעצר על ידי הפקחים 
איך אני מונע ממנו לברוח 

21/10/2018 08:56
היי זיו     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

חסרים לי פרטים כדי להבין את הסיטואציה טוב יותר..
בן כמה הוא? כמה זמן אצלכם? מה ההסטוריה שלו? היכן הוא במהלך היום והיכן ישן? האם מסורס? כמה טיולים מקבל ביום? כמה ארוחות?

נתחיל בשאלות הנ"ל, ואם יש עוד פרטים שתף אותי כדי שאוכל לעזור קצת יותר

בברכה,

ניסאל קרני מדינה
050-7427424

17/10/2018 11:09

הי
יש לנו כלבת קאנה קורסו מקסימה בת שנה, הכי ידודותית וחברותית גם לכלבים וגם לאנשים.
בזמן האחרון שהיא רואה כלב מתקרב מתחילה לרוץ אליו וגוררת אותי אחריה  (אין לי שום סיכוי לעצור אותה היא הרבה יותר חזקה ממני)
ברגע שמגיעה לכלב היא כולה מאושרת ומתחילה לשחק ממש יפה, הדבר היחיד שמתריד אותי שאני נגררת ויכולה רק לרוץ אחריה וזה לא ממש נעים ליף ואנשים שרואים אותה רצה אליהם ממש מפחדים (למרות שאין שום סיבה)
היא עברה אילוף שהייתה גורה וחץ מי זה היא מקשיבה לנו ממש, אבל שהיא רואה כלב היא כל כך רוצה לשחק שכבר אין עם מי לדבר.
שהיא משוחחרת בגינת הכלבים מצד שני היא ממש זהירה ומתקרבת בהדרגה לכלבים.
איך מלמדים אותה לא לרוץ ולגרור אותי?
תודה

21/10/2018 08:53
היי לי     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

בשלב הראשון, במידה והיא לא רתומה ברתמה תעברו לרתמה אשר מחלקת את העומס מקצה הרצועה , ומקלה על כל הצדדים. כמובן שזהו אינו פתרון קסם ובד בבד יש לעבוד באופן צמוד עם מאלף על הליכה נכונה, איפוק למול גירויים, ואפילו שפת גוף למול כלבים אחרים.
אם היא מקשיבה לכם יש כבר בסיס טוב, תנסו להשתמש בשפה שכבר יש ביניכם כדי להתנהל גם בסביבות רגועות יותר, ובשלב מאוחר יותר מול הגירויים.
דבר שני, כאשר ישנה התנהגות לא נעימה (למשל ;משיכה חזקה מצדה), התקרבות ל"יעד" ההתנהגות (הכלב חבר שלפתע ראתה)  מהווה בעצם חיזוק, ונותנת תוקף להתנהגות כזו גם בעתיד. לכן במצב שכזה ניתן ואף רצוי לעצור, לעמוד ולתפוס הרצועה בצמוד לבטן עם שתי ידיים. כך בעצם נמנעת הצלחה של הפעלת התנהגות המשיכה, וקבלת תוצאת המשחק עם החבר. כמו כן ובאותה נשימה חשוב לחזק קשר עין, ניתן להאכיל בבית בתמורה לקשר עין, או סת כתרגול כיפי עם חטיפים:

תתחילי לצעוד ברחבי הבית, וברגע שהיא מציעה מבט חטוף ואו אפילו קשר עין כמובן, תני לה חטיף כפרס. בשלב מאוחר יותר כשהיא כבר מבינה את המשחק, עשי שהחטיפים יהיו בקרבת מקום, אך לא בידייך (אפשר פאוץ', אפשר קערה על מדף וכו..). חזרי על הרוטינה הזו אפילו כמתן חלק מהארוחה( תוכלי לתת כך גרגר גרגר), וזכרי שככל שתתרגלו, כך הכלבה תטה להעדיף קשר עין בסיטואציות מסויימות,ובאותה נשימה זכרי שזהו תהליך למידה, וככזה , דורש סבלנות והתמדה!

שיהיה המון בהצלחה!! 
ואשמח לעזור בכל שאלה נוספת.
בברכה,

ניסאל קרני מדינה 050-7427424

11/10/2018 19:42

היי הכלבה שלי לא מקשיבה לי בכלל אם אין לי חטיף ביד מה אפשר לעשות?

21/10/2018 08:35
היי קרן     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

ספרי לי קצת יותר פרטים, בת כמה הכלבה? כמה זמן אצלכם? מה לימדתם אותה ובאיזו דרך? האם הכלבה עונה לשם שלה ללא חטיף? למילים אחרות (טיול, בואי, קחי וכו'..)? 

22/08/2018 18:14

היי הכלבה שלי לא מפסיקה לנבוח גם אחרי שמורידים אותה היא לא עושה צרכים בחוץ עד עכשיו במשך שנה היא הייתה בכלוב בהוראת הוטרינר ואחרי הכלוב הוצאנו אותו מהבית והיא משוחררת עכשיו היא גם בשעה מאוחרת נובחת כמו לא נורמלית ונושכת אותנו בלי סוף במטרה לנשוך כמה שאנחנו מנסים להגיד דיי כבר ולהציע לה חטיפים היא מעדיפה לנשוך כשאנחנו לא בבית היא קורעת רהיטים וממשיכה לנגוס בהם בלי סוף ונובחת גם כשאנחנו בבית בשעות לא שעות 3 לפנות בוקר מה הבעיה?

13/09/2018 17:58

היי זיו, שנה טובה! :)
על מנת להבין את הסיטואציה טוב יותר יש לי כמה שאלות.

-מה קרה שהיא היתה צריכה להיות בכלוב שנה שלמה?
-במהלך השנה עשתה צרכים בכלוב? או בחוץ?
-האם ניסיתם לתת צעצוע נשיכה, או חלופה אחרת?
-כמה טיולים מקבלת ביום?

נ.ב. מתן חטיף כנגד נשיכה עשוי לשדר לה שעל מנת לקבל חטיף היא צריכה לנשוך. נסו לתת אותו כפרס על התנהגות רצויה.

שאלה נוספת- האם עבדתם עם מאלף בעבר?

מוזמן לכתוב לי כאן. ניתן גם לקבוע פגישת אבחון בטלפון 0507427424

מחכה לתגובתך..

13/09/2018 18:38

שנה טובה :) תודה על התשובה

מה קרה שהייתה שנה בכלוב - פחדנו להוציא אותה שלא תהרוס את הבית כי היא הייתה נושכת דברים וקורעת ניירות אוכלת חפיסות של דיסקים

במהלך השנה עשתה צרכים בפד שלה בתוך הכלוב היום היא עדיין עושה על גבי פד מחוץ לכלוב אבל על הפד ולא בחוץ למרות שמוציאים אותה.

ניסיתי לתת לה צעצוע מצפצף שהיא חולה עליו אבל היא עוזבת אותו מהר וממהרת לנשוך ולקפוץ עלינו

לא עבדנו עם מאלף בעבר.

13/09/2018 19:21

ובכן,
זהו איננו אבחון מקצועי ומקיף, יחד עם זאת, אני יכול לומר כי נראה שהכלבה צריכה הרבה יותר מרחב חקירה, בין אם טיולים במקומות בהם היא יכולה לרחרח בחופשיות, או אפילו גינת כלבים במידה ומסתדרת עם כלבים אחרים..
כמו כן, הייתי מנסה איתה משחק קצת יותר תקשורתי איתך, טיפה יותר אגרסיבי מהמצפצף, יעזור לה לבטא את הדחף הזה שיש לה לנשוך משהו, ככל שנראה לה היכן זה נכון וכיף וכדאי לבטא את הדחף הזה, כך היא תעדיף את דרך הביטוי הנלמדת, מזו המאולתרת :) 
מהאהובים עליי: חבל קשירה, שים לב שיהיה בגודל שמתאים למנשך שלה, לא גדול מדי, ולא קטן מדי.. קח בחשבון (מבחינת גודל ואורך החבל) שאתה אמור לתפוס אותו בשני צדדיו, ושיישאר מקום לקטנה לנשוך, באמצע כמובן..
הייתי מתחיל עם חבל , ואולי מוסיף בהמשך גם פאפי רול. כיף לאללה לנשוך אותו! ( מניסיון חחח )
אגב, כדור טניס יכול להיות מאד יעיל אם היא אוהבת! 
אגב#2 , אם מנסה לנשוך בכל אופן, להפנות את הגב וללכת ממנה.שים לב כי כל התייחסות, תסמן לה שזה לגיטימי..לאחר זמן מה, תוכל לקנות את עולמך בהוצאת הצעצוע המחובא ויזימת משחק מחדש. עד שתלמדו אחד את השנייה איך אתם אוהבים יותר לשחק :)

לגבי הצרכים והפד,
ניסיתם לקחת הפד החוצה? זה יכול לסייע לה לעשות בחוץ.
כמו כן הייתי נותן לה לרחרח בחופשיות ( כמה שניתן, אפשר רצועה ארוכה) , מגוון במקומות בהם מטיילים, ובדגש על ריבוי משטחים (אדמה/אספלט/דשא), משטחים מסויימים עשוייים להיות מועדפים יותר או פחות אצל כלבים..

אשמח לשמוע על התקדמות ושיפור התקשורת ביניכם!

בהצלחה :)

05/07/2018 16:18
המלצה על בחירת כלב     ו    טל טל    

היי,
האם תוכלו להמליץ על סוג של כלב עם יופי אופי וחוכמה מדהימים כמו של גולדן רטריבר רק יותר קטן בגודל?
איזה סוגים אחרים ישנם שדומים לגולדן?
היינו רוצים כזה אבל הבנתי שהוא גדול מידי מכדי לחיות בדירה רגילה ללא חצר וגם חייב להוציא מלא אנרגיה..
כל הכוונה תתקבל בברכה
בתודה מראש

13/09/2018 18:51

המלצתי,

ללכת לראות אותם בעיניים, ולאמץ. 

יש היום אלפי כלבים בהסגרים וכלביות, ועוד אלפים בבתי אומנה אשר מחפשים וצריכים משפחה אוהבת. ורובם ככולם חכמים להפליא :)


הייתי ממליץ להתחיל באומנה, יש עמותות שמציעות אומנה לתקופה מסויימת עם מחשבה על אימוץ, משמע העדיפות היא השארת הכלב/ה אצלכם, וכך תוכלו לדעת אם היא, באופייה הייחודי שלה, מתאימה לכם.

מבחינת היחס בין גודל הכלב לדירה, זה אינדיבידואלי. כל עוד הכלב מקבל את היחס לו הוא זקוק, ונענה על צרכיו, זה לא אמור להפריע (חוץ משיערות, תיאלצו גם לאמץ { או לרכוש ;) } שואב שווה, אפילו רובוטי! ) , אמור להיות לו מקום למיטה משלו, לאוכל ולמים, ושיוכל להסתובב לכם בין הרגלים :)
יחד עם זאת, אם ההעדפה שלכם היא כלב בגודל מסויים, תוכלו ללכת לימי אימוץ של עמותות ברחבי הארץ, או אפילו לכלביה העירונית הקרובה לביתכם, וכך תוכלו להתרשם מהגודל בעיניכם.

בהצלחה :)

07/07/2018 15:21

כאשר אני זורק לה משחק היא כמעט תמיד מחזירה אותו, אבל כשהיא עושה את זה היא מניחה אותו במרחק של מטר או 2 מטר ממני. למה זה? איך גורמים לה להביא עד אלי?

13/09/2018 18:37

היי ליאור, שנה טובה :)

הייתי מנסה לעבוד עם שני כדורים זהים, וממש רגע לפני המרחק בו היא נעצרת, לשלוף את הכדור (שהיה מוחבא כן? :) ) , ולפתות אותה להגיע עד אליך, כאשר עוזבת את הכדור, תחזק לה את זה בזריקת הכדור. לאט לאט תעלה את הקריטריון, ותדרוש ממנה עוד מרחק קטן לפני שאתה שולף את הכדור השני, וכך עד שתגיע ישירות אליך עם הכדור הראשון :)

אשמח לעדכון! 

בהצלחה :)

30/07/2018 11:25

היי יש לי גור בן חודשיים מסוג ג׳ק ראסל הוא מתוק רציתי אבל מלא אנרגיות ונושך כל הזמן את הידיים אפילו באמירה של שלום הוא לא מלקק אלה ישר נושך וקורע לי את האוזן . ניסיתי לתת לו משחקים בימקום זה עובד רק ל 2 דק ואס הוא עוד הפעם חוזר לנעל שלי או של החברה יש לזה פיתרון יעיל? ודבר שני שיותר חורה לי הוא שיש לו מיטה משלו אבל הוא למד להעלות על הספה וכל פעם שאני קם בבוקר משינה אני קולט אותו על הספה . ואתמול הוא עדה עליה פיפי ! איך מונעים ממנו להעלות על הספה? תודה

13/09/2018 18:32

היי קון, שנה טובה! :)

אני יודע שראסלים הם מאד אתלטיים, אבל חייב לדעת.. איך הוא מגיע עד לאוזן שלך באמירת שלום?
נשמע כאילו הכלב צריך המון יחס ותשומת לב, ניסיתם לקחת אותו לפארקים? אולי אפילו לנסות לשלב פעילות אג'יליטי (ספורט כלבני)? כמה טיולים מקבל ביום?

הייתי ממליץ על צעצועי חשיבה, כגון וובלר (מעין "נחום תקום" עם חור באמצע דרכו הכלב מנסה להוציא את המזון/חטיפים) על מנת להעשיר את מרחב החקירה של הגור.

לגבי הספה, הייתי מנסה לחזק את הקשר שיש לו למיטה שלו, ע"י:
-מתן חטיפים שווים/עצמות בהליכה למיטה.
-חיזוק ווקאלי (כלב טוב, יופי) ומדי פעם חטיף- כאשר יורד מהספה. 

דבר נוסף, כאשר כן עולה על הספה, לא הייתי ממהר לומר לו או לסמן לו לרדת. הייתי מנסה להסיח דעתו באמצעות צעצוע, או קולות מסיחים, אשר לבסוף יגרמו לו לרדת מהספה. היתרון? הוא לא יקשר אתכם לחוויה של "מניעת הספה". 
מה שעשוי לחזק את הקשר ביניכם, ולתרום להעדפת המיטה שלו, בה עם הזמן , וכאשר יהיה מוכן לקבל מכם מגע, תוכלו להפוך אותה ל"פינת הצומי" :))

אשמח לשמוע ממך !

בהצלחה :)

01/08/2018 09:07

לאחרונה אימצנו כלב בן כ10 חודשים,אנחנו גרים בקומה רביעית וכבר כמה ימים שהוא משתין בחדר המדרגות של הבנין כמעט כל פעם שמורידים אותו(היה משתין בבית אבל כבר כרגע עם כלוב אילוף כמה ימים שלא עושה בתוך הבית)אנחנו כל פעם מנקים עם חומץ, והוא משתין במגוון קומות ככה שאני לא יודעת אם הגירוי הוא ריח של שתן קודם שלו, איך מלמדים אותו לא לעשות צרכים בחדר המדרגות של הבניין

13/09/2018 18:12

היי ענבר, שנה טובה! :)

ראשית, מזל טוב על האימוץ!

אסוציאטיבית, נשמע לי כי קשה לו להתאפק את הזמן שעובר בין השחרור מהכלוב לבין הזמן בו מתאפשר לו לעשות פיפי.

שני דברים:
-במידה והוא במשקל המתאים, לקחת על הידים מהר ללמטה איך שמגיעים הביתה. במידה ולא במשקל המתאים אז אותו הדבר, ולנסות לאורך כל 4 הקומות לקבל את תשומת לבו. הייתי הולך על ריצה קלה בעידוד ווקאלי שלכם, קל וחומר במקומות בהם כבר עשה פיפי, כדי שלא יתעכב על מנת לשקול את האופציה לעשות שם פיפי :)
-לתת טיול נוסף ממש רגע לפני שנכנס לכלוב האילוף, זה יכול להועיל מאד!

אשמח לעדכון, 

בהצלחה! 


13/09/2018 08:35

היי,
יש לי גור של רועה גרמני, הוא חי בבית איתנו ואני לא מצליח לחנך אותו לצרכים בחוץ, האם ישנה שיטה טובה שאתם יכולים להמליץ לי?

תודה

13/09/2018 17:46

היי איתן, שנה טובה ומזל טוב על הגור החדש :)
ישנן מספר שיטות לחינוך לעשיית צרכים בחוץ, ולכל משפחה/כלב שיטה המתאימה יותר. 
כמה הנחיות בסיסיות שעשויות לסייע:

להרבות בטיולים בשלב ההזה ככל הניתן, גם אם מדובר בטיולים קצרים- זה יגדיל את הסבירות ל"הצלחה" (הצלחה=להצליח לעשות בחוץ). 
לעודד כאשר יש "הצלחה" , ובאותה נשימה, לא לכעוס או להתייחס כלל כאשר מפספס בבית. להתעלם, ולאחר כדקה לגשת ולנקות ביסודיות (מומלץ ללא אקונומיקה אשר "מסמנת" לכלב בדיוק היכן לעשות צרכים) מומלץ לנקות עם חומץ בסוף הניקוי- החומץ ידוע ביכולותיו לנטרל ריחות של שתן.
לתת לו לחקור בחופשיות בזמן הטיול, להשתדל לשמור על רצועה רפויה ללא מתח, כלב נינוח ירגיש בנוח לעשות צרכים, ולהיפך.
זמנים קריטיים לצרכים בגורות:
קימה משינה (גם שנ"ץ בגורות) 
לאחר משחק
לאחר ארוחה
כשמרחרח במעגלים וכאילו מחפש משהו באטרף על הרצפה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון שגור יכול להתאפק בממוצע: גיל(בחודשים)+שעה
למשל, כלב בן 5 חודשים, יכול להתאפק עד כ6 שעות.

בהצלחה!wink 

לייעוץ נוסף ולקביעת מפגש אבחון, אתם מוזמנים לחייג או להשאיר הודעה - 0507427424

29/06/2018 14:20
צרכים בבית כל יום     ו    שיר שיר    

שלום, יש לי כלבת שיצו בת שבעה חודשים.לקחתי אותה בגיל שלושה חודשים והתחלתי לעשות לה טיולים בחוץ אחרי החיסונים באופן תדיר עד שהיא התחילה להיגמל. בנקודה מסויימת היא כבר הפסיקה להראות סימנים של היגמלות ואפילו קצת נסיגה. אני מוציאה אותה כל ארבע שעות ואפילו כל שלוש וחצי שעות כי כל יום היא מפספסת בבית בית פעמיים לשלוש ביום.זה יכול להיות גם שעה שעתיים אחרי הטיול. אנחנו נותנים לה הרבה יחס ומנסים להשגיח עליה. מה הסיבה יכולה להיות? לא מצליחה להתאפק? לא מבינה שעושים קבוע בחוץ? ואם כן מה אפשר לעשות? האם להתחיל לתת לה חטיף קטן על כשהיא עושה צרכים בחוץ יכול לעזור? תודה רבה

11/06/2018 10:48

שלום לכולם,
יש לאחי כלב מעורב בן שנה, שעד היום חיי בחצר, ובבית אבל ישן בחצר בלילה, ובמהלך היום כשאין אף אחד בבית הוא גם בחוץ. 
הבית נמצא במושב, ולכן אינו מגודר, והם גם לא רוצים לקשור את הכלב. 
כתוצאה מזה יש תלונות על הכלב, והוא גם טרף אפרוחים של מישהו במושב.
אני רוצה ללמד אותם להרגיל את הכלב לחיות בבית במהלך היום, וגם בלילה כדי שיהיה בפיקוח תמידי.
כמובן שזה צריך להיות מלווה בהרבה טיולים ופריקת אנרגיה.
השאלה איך ללמד את הכלב לחיות בבית למשך שעות רבות (לפחות 10-12 שעות) מבלי לחרב את הבית?

תודה

12/05/2018 12:21

היי,
רציתי לשאול היכן מומלץ ללמוד אילוף כלבים?,
מעדיפה ללמוד יותר את שיטות הforce free.
האם שמעתם על ביהס לאילוף מרקר טריינינג? (marker training)
 
אשמח להמלצות !

03/05/2018 07:30
כלב בכיין     ו    עינב .ש. עינב .ש.    

יש לי כלב מעורב בינוני בן 7. כל פעם כשאני חוזרת הביתה (אפילו אם הייתי מחוץ חצי שעה) הוא מתרגש ומתחיל לילל בקולי קולות ולצרוח. אני תמיד מחבקת אותו ומעניקה לו יחס כדי שירגע אבל הוא ממשיך להתייפח ולילל בשקט במשך שעה!!! וזה לא משנה אם אני מלטפת אותו או מתעלמת ממנו..

26/04/2018 12:44
בעיות צרכים     ו    עומר עומר    

שלום קוראים לי עומר
יש לי כלבה בת 3 חודשיים היא פינצ'רית מעורבת
קשה לי לחנך אותה את צרכיה לעשות בחוץ

אשמח לייעוץ
תודה

11/03/2018 11:18

שלום,
לפני שבוע אימצתי מהסגר עירוני כלבה בת שנה וחודשיים.
פעמים רבות לאורך השבוע היא מפריעה לי לישון בלילה. מייללת הרבה לפעמים קצת נובחת, נכנסת לחדר שלי ובאה למיטה ללקק או לקבל ליטופים. אם מלטפים אותה קצת היא נרגעת והולכת למזרון שלה אבל לא תמיד. בנוף בבוקר היא כבר ממש מציקה ו6 וחצי כבר צריך לקום להוציא אותה.
אני משתדלת לעשות לה טיולים ארוכים כל ערב כדי שהיא תתעייף, לפעמים זה עובד.
בנוסף יש לה בפינה שלה צעצועים ועצמות לעיסה וכוו, היא מתעסקת בהם אבל גם משתעממת וחוזרת להפריע לי לישון.
מה כדאי לעשות? אשמח לעזרה!

15/02/2018 22:00

אי פעם רציתם לאלף את הכלב שלכם כי הוא הורס לכם דברים בבית הוא מפני שהוא משאיר את הצרכים שלו בבית?, ואתם לא רוצים להוציא אלפי שקלים על מאלף ?! היום אפשר לאלף את הכלב/ה שלכם בעצמכם בקלות ובמהירות!

22/01/2018 12:03
עוגות לכלבים     ו    קרן קרן    

חברים, לפני כמה ימים ראיתי איזה חנות שמוכרת מאפים ועוגות יום הולדת לכלבים. נשמע לכם הגיוני לחגוג יום הולדת לכלב ולתת לו עוגה במתנה? מעניין אותי לדעת מה דעתכם על זה? 

03/01/2018 22:32

שלום, אנחנו מחפשים כלב קטן, לא משיר שיער וכמה שפחות נובח אין ילדים קטנים, כלב עם אנרגיות וגם כלב שכיף להתכרבל איתו. יש בית גדול עם גינה, איזה סוג הכי טוב אם יש משהו שלא כתבתי גם מעולה :)

25/11/2017 16:23

שלום לכולם,
יש לי בבית כלבת בישון פריזה, הכלבה כבת שנתיים ונמצאת אצלנו כשנה ו 8 חודשים אך עדיין לפעמים עושה צרכים בבית.
בד"כ יש לה מקום קבוע שבו היא עושה בבית.
ניסינו לתת לה להריח את זה ולהתעצבן עליה, לתת לה מתנות כשהיא עושה צרכים בחוץ אבל עדיין היא עושה בבית (פחות, אבל עדיין עושה). קורים מקרים לפעמים שנראה כאילו היא מתאפקת בחוץ כדי לעשות בבית, נניח בטיול של ערב היא לא עושה צואה ואז מגיעים הביתה וכעבור שעה רואים צואה על הרצפה.

היא גם יודעת שאנחנו כועסים ולא מרשים לה לעשות צרכים מכיוון שברגע שהיא עושה ואנחנו מתקרבים למקום היא ישר בורחת למקום מסתור, בנוסף לפעמים היא מלקקת את השתן של עצמה כשהיא לא רוצה שנכעס.
השאלה היא האם יש משהו לעשות? כי נראה שהכלבה באמת מבינה אך לא מצליחה לשלוט בזה, מיותר לציין שאנחנו מוציאים אותה הרבה לטיולים וחוץ מזה יש לנו חצר שאנחנו מוציאים אותה אליה הרבה פעמים ביום אבל בכל זאת היא עושה גם בבית.

תודה לעוזרים!

03/12/2017 00:26
צרכים     ו    יהודה יהודה    

הי!
1) צרכים עניין חשוב לשלום הבית עם הכלב. קחו בחשבון שבעיית צרכים יכולה לנבוע מבעיה רפואית, מהרגלים לא נכונים, ו\או כסימפטום לבעיה התנהגותית אחרת. 
באופן כללי:
2) כלב צריך לעשות את צרכיו בחוץ. אם הכלבה התרגלה לעשות בבית, דבר שלא טבעי לה, אין סיה שתתנהג בצורה טבעית.. 
3) לימוד צרכים לא יעשה באמצעות 'כעס' על הכלב. תגובה כזאת רק תכניס את הכלב לחרדה, וכתוצאה מכך, כמו שכתבת, הכלבה מנסה להעלים ראיות.
תתמקד יותר בלסמן הצלחות מאשר בלסמן כשלונות. 
4) ניתן לפתור בעיית צרכים באמצעות כלוב טיסה. ברגע שהכלבה תקבל את הכלוב כבית שלה, היא תמנע מללכלך את הסביבה הקרובה אליה.
 ניתן לתת אוכל ומים בתוך הכלוב, לאחר חצי שעה להוציא לטיול ארוך.לאפר לכלבה להגיע לשיחים. אם הכלבה עשתה את צרכיה, כמובן לצ'פר ולסמן את ההצלחה. אם לא, לחזור לבית ומיד לחזור לכלוב הטיסה. כעבור רבע שעה, נסו שוב טיול. כך עד שתמצאו הצלחה שלה שתוכלו לסמן. 

קחו בחשבון שהכלבה התרגלה מגיל צעיר ביותר לדבר לא טבעי. כנראה צריך תהליך רציני. התמדה חשובה ביותר. כמובן לזכור לצ'פר בדברים מיוחדים על כל הצלחה, ואם יש כשלון והכלבה לכלכה בבית, יש להתעלם מהעניין ופשוט לנקות כמה שיותר מהר.

* טיפ: ריח צרכים מגרה את הכלבה ללכלך במקום הריח, על מנת להקל על הכלבה, במקביל לתהליך, ניתן לקנות ספריי שמעלים בצורה יסודית את הריח, וכך תסירו עוד מכשול מהכלבה.

בהצלחה
אם יש אתגרים, מוזמנים ליצור קשר, אשמח לעזור בחינם
0528109812
יהודה

15/11/2017 07:20
פומרניין     ו    שלום שלום    

הי
יהבת שלי הביאה אותו כשהיה בן חודשיים.
היום הוא בן 9 חודשים בערך ועדין עושה צרכים בבית.
בנוסף בכל פעם שעוזבים את הבית והוא נשאר לבד, הוא נובח ללא הפסקה והשכנים מתלוננים על כך.
מה ניתן לעשות ?


Copyright © 2019 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!