dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
28/05/2016 12:57

שלום, יש לי כלבה בת שנה וחודש מסוג קאנה קורסו ושארפיי, בגודל בינוני + (שוקלת 27 קילו) שעברה אילוף בסיסי.
בחודשים האחרונים היא החלה לקפוץ בלי אזהרה על אנשים שעוברים לידה או מולה ברחוב. היא עושה את זה הרבה, אבל לא על כולם, ואנחנו לא מצליחים להבין למה היא בוחרת לעשות את זה על חלק מהאנשים, ועל חלק לא. לכן התחלנו לקצר לה את הרצועה בכל פעם שמתקרב מישהו ברחוב. (היא עדיין קופצת כמובן, אבל לא מצליחה לגעת.
אני לא חושבת שהיא רוצה לתקוף כי היא מעולם לא תקפה בן אדם וכשהיא הולכת משוחררת בפארק היא לא קופצת על אנשים.
בנוסף כשאנחנו מושכים אותה כשהיא קופצת יוצא לה מאין גרגור מפחיד כזה מהפה, אולי כתוצאה מהלחץ של הקולר על הצוואר (היא הולכת עם רצועת חנק).
השאלה שלי היא איך אפשר להפסיק את הקפיצות האלה? האם זה שאנחנו מקצרים את הרצועה גורם לה להרגשת לחץ? אנחנו לא רוצים ללכת איתה את כל הטיול ברגלי.
אציין שהיא מנסה לקפוץ גם על אופניים, אופנועים ומשאיות.

28/05/2016 18:40

הי רוני יש סיבה לקפיצות של הכלבה אבל כדי לדעת מה באמת גורם לה להגיב ולקפוץ על אנשים צריך תחילה לתאם פגישת אבחון כדי שאיפשר יהיה להציע פתרון וטיפול מתאים לבעיה. אשמח לעזור אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים " טלפון 050-731-2029 אתר www.addogs.co.il

29/06/2016 14:31
כלבה תוקפנית     ו    רוני רוני    

שלום, הכלבה שלי מאוד אוהבת לשחק עם כלבים, אבל יש לה בעיית תוקפנות עם חלקם. היא תוקפנית לכלבים שתוקפניים גם או מתעצבנים מהר, וגם תוקפנית לכלבים פחדנים. בגינת כלבים למשל אם היא תראה כלב פחדן היא ישר תנסה להתנפל עליו (היא לא נושכת, אלא מרתקת לרצפה עם נהמות).
ברחוב היא תנסה להתנפל רק על אלה שנובחים עליה, ובפארק שאנחנו הולכים איתה משוחררת היא לא תוקפת כמעט למעט פעמיים שניסתה מתוך חמישה חודשים שאנחנו הולכים איתה שם יומיום.
האם יש מה לעשות עם זה? דרך שונה להפגיש אותה עם הכלבים הפחדנים? דרך ללמד אותה שבמקום לתקוף עדיף לה להתקרב אלינו ולקבל חטיף או משהו כזה?

בלי קשר, אנחנו הולכים איתה יומיום באותו פארק גדול בו היא הולכת משוחררת. האם זה טוב לכלבה שאנחנו הולכים איתה יומיום לאותו מקום? או שעדיף בשבילה לגוון קצת במסלול ההליכה כדי שתחווה ריחות שונים ויהיה לה אולי יותר מעניין? כמובן שבמסלולים אחרים נאלץ ללכת איתה קשורה.

30/06/2016 21:06

הי רוני ראשית החוק במדינת ישראל מחייב אותנו ללכת רק כאשר הכלבים קשורים. מותר ורצוי לשחרר בגינות כלבים לא כל הכלבים מסתדרים בינהם וזה נורמלי . גם אנחנו לא אפשר כמו שכתבת לחשוף אותה בצורה חיובית לאותם כלבים אותם היא תוקפת . אני מאמין שזה יעשה את העבודה . את מסלול ההליכה לא צריך לשנות . אשמח לעזור תמיד ☺ ביידנקופף אמיר מאלף ומטפל בבעיות התנהגות טלפון 050-731-2029 Www.addogs.co.il

20/06/2016 09:34

שלום
 
בעיה קצת מוזרה עם הכלב שלנו.
יש לנו בולדוג צרפתי בן שנה וחודשיים מסורס ומאולף לצרכים. הבעיה איתו שהוא לא מוכן ללכת לישון לבד. הוא מוכן ללכת לישון רק על הידיים שלי או של אישתי כשאנחנו על הספה או רק על המיטה שלו כשהוא מתוחם בגדר גורים. כשהוא מחוץ לגדר יחד עם המיטה שלו הוא לא מוכן לרבוץ ולישון עליה או על בכל מקום אחר כמו הרצפה, הכורסא או על הספה כשהוא לבד. הוא רצה רק להיות על הידיים. גם כשהוא נרדם על הידיים ואני מניח אותו על הספה לידי הוא ישן אבל ברגע שאני קם הוא קופץ מהמקום גם ועוקב אחרי כל צעד שלי או של אישתי. הדבר מאלץ אותנו לשים אותו לישון שגדר כשהוא כבר עייף אחרת הוא לא ישן לבד ואנחנו לא מצליחים לגמול אותו מהגדר הזאת.
זה די מפריע ומציק שהוא לא יכול להיות עצמאי בבית.
מה עושים?
 
תודה
מקס

20/06/2016 09:44

הי מקס לפי מה שאני מבין מהכתוב . אתם לא מתנהלים נכון מול הכלב. ומפה מתחילות כל הצרות . אשמח ליעץ ולעזור. אמיר ביידנקופף מאלף כלבים ומטפל בבעיות התנהגות טלפון 050-731-2029 Www.addogs.co.il

17/06/2016 18:11

היי,
אני  אור מגדת את דובי קינג צארלס בן שנתיים. לאחרונה אני ובן זוגי שקלנו להביא הביתה כלב נוסף בשביל חברה בשעות שאיננו בבית עבור דובי ומהרצון להעניק לכלב נוסף בית.

מצד אחד רצינו להביא כלב או כלבה בוגרים סביב שנה וקצת אך אנחנו חוששים שמע הכלב הגדול פיזית יגרום לדובי תחושת איום או אפילו דומיננטיות של הכלב החדש כלפיו.
האם זה נכון להכניס כלב שאינו גור לבית עם כלב נוסף ?
איך עוזרים לכלב להתמודד עם הכלב הנוסף ולעזור לו לתפוס את מקומו הדומיננטי?

בברכה 
אור

17/06/2016 18:48

הי אור. ראשית כל הכבוד להעניק חיים טובים לכלב נוסף אין כל קשר בין גודל הכלב לדומיננטיות .רצוי לאמץ כלב שהוא לא דומיננטי ואפילו מהמין השני נקבה . אשמח לעזור אמיר מאלף כלבים ומטפל בבעיות התנהגות טלפון 050-731-2029 Www.addogs.co.il

29/05/2016 18:18

פניתי למאלף הכלבים גל כתב מכפר חסידים לאילוף כלבי מסוג לברדור. נתבקשתי לשלם את הסכום במלואו מראש ובתמורה ניתנו לי 4 פגישות של 20 דק חסרי משמעות. בהמלצתו של גל סירסתי את הכלב ולאחר הסירוס כשרציתי להמשיך את הפגישות נתבקשתי להוסיף עוד כסף נוסף על 1500 שח ששילמתי בהתחלה.
אני לא ממליץ לאף אחד לשלוח את הכלב לאלף אצלו, חבל על הכסף וחבל על הזמן. ממש שרלטנות.

27/05/2016 12:56

שלום, יש לי כלבה חדשה בת כ3 חודשים.עדיין לא סיימה חיסונים ויכולה לצאת לטייל. קנינו לה כלוב וצעצועים שהיא לא ככ מתלהבת מהם, רק מאחד מהם וגם זה רק שהיא ממש נמרצת. ניסיתי לשים אותה בהדרגה בכלוב בהתחלה לא סגרתי (היא הולכת לפעמים לכלוב לבד) אבל כאשר אני סוגרת היא בוכה בלי סוף,דוחפת את האף בין הסורגים והופכת את המים האוכל ונושכת את השמיכה. היא גם לא מוכנה לישון בכלוב למרות ששמתי לה שמיכה אלא רק על הרצפה בפינות. השאלה האם להתעקש על שתשן בכלוב ישר למרות שהיא הופכת הכל ובוכה בלי סוף , או להרפות ולתת לה להתרגל לאט לאט. גם שהיא ישנה על הרצפה היא מתחילה לבכות בלילה וכנראה רוצה יחס ומתחילה להפוך את המשטח צרכים שלה.

27/05/2016 13:28
בכי     ו    הנהלת הפורום אמיר ביידנקופף    

הי עמית . כלב לומד לחזור על פעולות ודברים כי הוא מקבל חיזוקים. הכלבה בוכה ומקבלת יחס ( יחס = חיזוק) והכלבה לומדת כאשר היא בוכה ומייללת היא מקבלת יחס . הפתרון הוא פשוט לא להתיחס . השאלה גם באיזה כלב את משתמשים ? כי לא כל כלוב מתאים ויש גם דרכים להרגלה נכונה . אשמח לפרט בנושא בטלפון. אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות"אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-731-2029 אתר www.addogs.co.il

27/05/2016 14:21
גורה בוכה     ו    עדן עדן    

היי אמיר, תודה על המענה. אני לא מתייחסת אליה כאשר היא בוכה כי באמת קראתי שהיחס שלי זה החיזוק החיובי, אבל עדיין מה ניתן לעשות עם העניין של השינה ועם ההרס בכלוב?

16/05/2016 17:33

הי! יש לי כלב האסקי בן שנה, שאוכל ממש הכל.
הוא כבר אכל לי כבלים, רגלי עץ של רהיטים, ספות,
והשבוע הוא אכל לי לגמרי קיר עץ. 
אמרו לי שזה או רצון להשחיז שיניים, או מחסור בסידן (למרות שקירות סיד הוא לא ממש אוכל), או שעמום.
אציין שיש לי כלב נוסף והם כל הזמן ביחד, משחקים, רבים, משתוללים...
כמו כן, אנחנו מוציאים אותו הרבה לטיולים, לגינות כלבים שם הוא חופשי, לים.
רוב הזמן גם יש איתם מישהו בבית, 
כך שהם סגורים במרפסת בעיקר רק בשעות הלילה.
האם יש לכם רעיון מה עושים כדי לגרום לו להפסיק לאכול הכל?
אפילו אם יש איזה מחסום לפה, אבל כזה שיאפשר לו לשתות לפחות...
 
 

17/05/2016 18:48

הי אנה לכלבים צעירים יש שיניים חדשות וחניכים מאוד מגורת . לכן הם הורסים ואוכלים כל דבר יש דרכים לתחום אותם כמובן מבחי לפגוע בהם וכך למנוע מהם להרוס. אסור להשאיר כלב לבד עם מחסום . אשמח לעזור בכל שאלה אמיר ביידנקופף "אומנות האילוף בשניים" אילוף וטיפול בבעיות התנהגות. טלפון 0507312029 אתר www.addogs.co.il

04/04/2016 15:09

שלום,
יש לי כלב בן עשר, כאשר היה קטן הוא אולף לא לעשות צרכים בבית אך עם הזמן הוא חזר לעשות פיפי במקומות ספציפיים בבית, רק כשאף אחד לא היה בסביבה. רוב הזמן היה בגינה.
כרגע הוא עבר לדירה חדשה, ללא גינה. על מנת לתת מענה לבעיית הגינה, הוא יוצא לעיתים תכופות יותר החוצה, אך עדיין מסמן אזורים מסוימים בדירה כשאף אחד לא בסביבה.

מה ניתן לעשות? הוא יודע לעשות פיפי בחוץ כשמוציאים אותו, אבל יש לו את הבעיה שהוא מסמן מדי פעם.

תודה ושבוע טוב :)

04/04/2016 16:40

היי דורין . לפיפי בבית יש סיבות רבות כגון אי יכולת להתאפק, סימון טריטוריה , דומיננטיות ,שינוי הרגלים , מקום וכו. תנסי לנקות את המקום בחומץ ואולי אפילו להאכיל אותו באותם מקומות ,ניתן גם לתחום את הכלב . אשמח לעזור. אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים " טלפון 050-731-2029 אתר www.addogs.co.il

04/04/2016 16:46
ניקוי האיזור     ו    דורין דורין    

נתקלתי במוצרים שנועדו למנוע מהכלב לחזור לאותו מקום ולעשות פיפי. הצעת חומץ, האם זה משנה במה אשתמש?

04/04/2016 16:59
ניקוי     ו    הנהלת הפורום אמיר ביידנקופף    

דורין . כל חומר שיעשה את העבודה הוא חומר טוב.

04/04/2016 16:59
ניקוי     ו    הנהלת הפורום אמיר ביידנקופף    

דורין . כל חומר שיעשה את העבודה הוא חומר טוב.

28/03/2016 14:46

היי,

שימי הוא כלב מעורב בכל טוב, קטן בגודל (7-8 קילו) ואומץ בגיל 6 שבועות ומאז הוא באותו הבית. במאי הקרוב הוא יהיה בן 3.
הוא מאולף לצרכים , אוהב ליטופים וכרבולים חברותי אבל גם פחדן (כל דבר מקפיץ אותו) ומסורס מגיל 8 חודשים
יש לu בעיית נביחות שמתסכלת נורא- מכל רעש קטן שבא מחוץ לבית הוא מתחיל בסשן של נביחות שלא נפסק!
כשזה קורה במהלך היום אולי זה פחות נורא (אבל עדיין ..)
אבל כשזה קורה בשעות לילה מאוחרות זה מגיע למצב שהוא מעיר את כל הבית - כשאומרים לו שקט או מספיק זה פשוט לא עוזר.

- חשוב לציין שהנביחות מתרחשות רק כשיש איתו מישהו בבית.
אם הוא לבד בבית ומישהו נמצא מחוץ לדלת , לדוגמה אני נכנסת אז הוא מחכה בשקט ולא נובח.

האם מישהו התמודד עם בעיה כזאת ויש לו טיפים מועילים?
הייתי בפגישת ייעוץ עם מאלפת לבעיות התנהגות שאמרה שאי אפשר להפסיק התנהגות כזאת - לי זה נשמע קצת מוזר 
האם באמת לא ניתן לשפר התנהגות כזאת?

29/03/2016 07:46

היי אבישג. יש דרכים ואפשר לטפל בנביחות בלתי פוסקות של הכלב . צריך לאבחן את הכלב תחילה אשמח לעזור ☺ אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-731-2029 אתר www.addogs.co.il

28/03/2016 14:46

היי,

שימי הוא כלב מעורב בכל טוב, קטן בגודל (7-8 קילו) ואומץ בגיל 6 שבועות ומאז הוא באותו הבית. במאי הקרוב הוא יהיה בן 3.
הוא מאולף לצרכים , אוהב ליטופים וכרבולים חברותי אבל גם פחדן (כל דבר מקפיץ אותו) ומסורס מגיל 8 חודשים
יש לu בעיית נביחות שמתסכלת נורא- מכל רעש קטן שבא מחוץ לבית הוא מתחיל בסשן של נביחות שלא נפסק!
כשזה קורה במהלך היום אולי זה פחות נורא (אבל עדיין ..)
אבל כשזה קורה בשעות לילה מאוחרות זה מגיע למצב שהוא מעיר את כל הבית - כשאומרים לו שקט או מספיק זה פשוט לא עוזר.

- חשוב לציין שהנביחות מתרחשות רק כשיש איתו מישהו בבית.
אם הוא לבד בבית ומישהו נמצא מחוץ לדלת , לדוגמה אני נכנסת אז הוא מחכה בשקט ולא נובח.

האם מישהו התמודד עם בעיה כזאת ויש לו טיפים מועילים?
הייתי בפגישת ייעוץ עם מאלפת לבעיות התנהגות שאמרה שאי אפשר להפסיק התנהגות כזאת - לי זה נשמע קצת מוזר 
האם באמת לא ניתן לשפר התנהגות כזאת?

21/03/2016 14:29
אימוץ כלב     ו    חיים חיים    

לאחר בירור על סוגי כלבים  אני רוצה לדעת על סוג הכלב הזה  אנטלבוכר  זננהונד  מה צריך לדעת על סוג הכלב הזה מבחינת טיפוח מזג  ומחלות ?היכן ניתן למצוא כלב כזה ? מה ההבדל בין גזעי ללא גזעי ?

תודה.

13/03/2016 10:15

האמת שלא ידעתי למי לפנות בדיוק ואני מקווה שאולי אמצא פתרון בפורום הזה . יש לי כלב לברדור מעורב בן 8 , הבעלים הרישמיים שלו היה אחי שנפטר בנובמבר האחרון. כולנו חיינו באותו הבית . יש לנו בית קרקע עם שתי קומות ומעולם לא הרשנו לכלב לעלות לקומה למעלה. בעבר כשהוא היה עדיין גור, קרה מקרה שהוא עלה למעלה אבל כעסנו עליו מאוד ומאז הוא פחד לעלות למעלה. כשהייתי קטנה הייתי מפתה אותו עם עוגיות לעלות למעלה והוא לא רצה ופחד מאוד. בחודשים האחרונים ההתנהגות שלו חריגה. הוא בוכה ומיילל בלילות ולאחרונה קרה דבר עד יותר חריג, הוא עלה למעלה בלילה ונשכב במיטה של אחותי שכרגע לא גרה איתנו בבית . מצאנו אותו בבוקר וכעסנו עליו שוב. אבל אחרי כמה לילות הוא שוב עלה למעלה , וכך זה נמשך.. האם יש כאן מישהו שיכול לייעץ, מה עובר עליו, מה צריך לעשות , למה זה קורה ?  

06/03/2016 20:15
טוני שלנו     ו    sarlute sarlute    

היי לכולם,

טוני שלנו היום בן 4 חודשים הוא אצלנו מגיל חודש.
הוא מאוד השתפר מבחינה התנהגותית
אבל מבחינת צרכים עדיין קשה.. הוא עושה בבית הרבה
יש למישהו איזה הארה/ טיפ לתת בנושא אילוף לצרכים?
כאן אפשר לראות אותו בתרגול על מתקן בפארק הכלבים:
https://youtu.be/MGkogGbP98Y

תודה לעונים :)


06/03/2016 20:32

היי. יש באתר שלי מאמר בנושא גמילה מצרכים. Www.addogs.co.il

04/03/2016 17:46

שלום,
יש לנו כלבה בת 11. 
לפני כשבוע ראינו פרסום על אימוץ כלב והחלטנו לקחת אותו. הכלב הוא גור בן שנה.
הכלבה לא מקבלת את הכלב החדש, תחילה היתה הולכת אחריו לכל מקום בבית ונובחת עליו עד שפעם הוא נבח עליה בחזרה ומאז היא מאד הססנית אך עדיין מגינה על הטריטוריות הברורות שלה (הכרית שלה, אוכל וכ').
כמובן שסידרנו גם לכלב כרית משלו וקערת אוכל ומים ובמהלך היום כאשר אין אף אחד בבית, אנחנו לא משאירים אותם באותו החלל כרגע.

הכלב כשלעצמו מאד פחדן, כאשר מקרבים אליו יד ללטף הוא מאד נרתע וקופץ ונבהל מתנועות מהירות.

אפשר לקבל המלצות לשילוב מהיר של שני הכלבים? ואם יש דרך לגרום לכלב פחות לפחד (למרות שיחסית נראה שהוא מרגיש יותר בטוח בכל יום שעובר)

20/02/2016 10:04

10:06 20/02/2016 בוקסר בן שנתיים, כלב משוחרר של מושב. ר בכל פעם שכולנו יוצאים מהבית הוא כבר מוכן ורץ בטירוף לפני או אחרי הרכב שלנו. ניסינו לאלף עם "תיקונים" אבל זה קורה רק כשכולנו יוצאים מהבית והוא נשאר לבד כך שאין מי שישאר כדי לעשות לו תיקון, כנראה סוג של חרדת נטישה. איך אפשר לעבוד על זה? פקודת "הישאר" גם לא עובדת.

20/02/2016 10:26
רדיפה     ו    הנהלת הפורום אמיר ביידנקופף    

היי שרה. רדיפה זהו יצר שמניע את הכלב שלכם. אפשרות פשוטה למנוע מהכלב לרדוף. תיחום פיזי (גדר) או תיחום אלקטרוני אשמל לעזור בכל שאלה. אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-731-20-29 אתר www.addogs.co.il

03/02/2016 05:29

היי
אימצנו כלבלב מעורב ( קטן )לפני כ4 חודשים ( הוא בהערכה בן 10 חודשים) .
הוא יוצא בבוקר מוקדם  ואחהצ בסביבות 17:00
בלילה ובמהלך היום ( כשאנחנו במסגרות )נמצא בחדרון שלו.
והוא לא מפסיק להשתין לי על המצעים !!!!
לאחרונה פיתח מנהג חדש לשרוט את הדלת של החדר שלו( כבר אכל את כל הדיקט) ב4:00 בבוקר ולנבוח באמצע הלילה. 
מדי פעם גם מחרבן בסלון.
הצילללו בבקשה
הכלבלב מקסים אבל אי אפשר להמשיך כך 

03/02/2016 09:02

היי מירב. באתר שלי יש מאמר בנושא גמילה מצרכים. Www.addogs.co.il מאמרים - גמילה מצרכים. אשמח לעזור בכל שאלה . אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות בכלבים "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-731-2029

02/02/2016 18:41
יציאה מהבית     ו    אריק אריק    

שלום, 

כלבנו בן ה-7 חודשים מזן יורקשייר טרייר, אינו מאפשר לנו לעזוב את הבית מבלי לנסות לברוח ולחמוק מהדלת. 
אנו נאלצים לשים אותו בכלוב עד שנחזור מהעבודה.( בערך 6 שעות לבד)
כיצד ניתן למונע תופעה זאת ולהרגילו להישאר חופשי ?

תודה.02/02/2016 23:37

היי אריק השאלה כיצד ניתן ? פשוט לאלף אותו . אשמח לעזור אמיר ביידנקופף מאלף כלבים ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-731-2029 אתר www.addogs.co.il

02/02/2016 18:41
יציאה מהבית     ו    אריק אריק    

שלום, 

כלבנו בן ה-7 חודשים מזן יורקשייר טרייר, אינו מאפשר לנו לעזוב את הבית מבלי לנסות לברוח ולחמוק מהדלת. 
אנו נאלצים לשים אותו בכלוב עד שנחזור מהעבודה.( בערך 6 שעות לבד)
כיצד ניתן למונע תופעה זאת ולהרגילו להישאר חופשי ?

תודה.29/01/2016 12:19

היי
הכלבה בת 8 חודשים מעורבת, אימצנו אותה כשהייתה בת חודשיים בערך ומאז ניסינו לחנך אותה לצרכים בחוץ.
הייתה תקופה שהיא התאפקה ולא עשתה יותר ולאט לאט חזרה לעשות. בחודש האחרון היא לא מפסיקה לעשות צרכים בבית.
יש ימים שאנחנו לא בבית רב היום אז מישהו מגיע להוציא אותה בצהריים ככה שתמיד היא יוצאת 4 פעמים ביום לפחות. ועדיין היא תמיד עושה בבית.
גם כשאנחנו נמצאים וגם כשלא וגם אחרי פחות מחצי שעה שחזרנו מטיול בחוץ. אנחנו באמת לא יודעים איך לפתור אותה מזה כבר ולמה היא ממשיכה לעשות.
מעבר לזה היא התחילה לאכול את הצרכים של עצמה (רק כשהיא עושה בבית ולא בחוץ).
זה התחיל כשלא היינו בבית והיא הייתה אוכלת את הקקי שלה ונמשך בזה שגם כשהיא עושה בבית ואנחנו נמצאים היא ישר מתחילה לאכול אותו.
איך גומלים אותה משני ההרגלים האלה? בינתיים נראה שכלום לא עוזר והיא רק הולכת אחורה.
תודה

29/01/2016 15:17
צרכים     ו    הנהלת הפורום אמיר ביידנקופף    

היי דנית. לעשיית צרכים בבית יש כמה סיבות ודרכים רבות ושיטות לטיפול. תחילה צריך לאבחן את מקור הבעיה ולהתאים את הטיפול המתאים. אשמח לעזור. אמיר ביידנקופף מאלף כלבים ומטפל בבעיות התנהגות "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-7312029 אתר www.addogs.co.il

23/01/2016 17:57

שלום
יש לי כלב בן 9 שחי איתי כבר שנה וחצי. במהלך חייו לכלב היו בעלים רבים ובתים רבים וכעת הוא איתי. הוא כלב מאוד חיובי וחמוד ועם שמחת חיים, אבל בחצי שנה האחרונה הוא ההתנהגות שלו משתנה והופכת מוזרה וקשה:
1. הוא "עושה שרירים" בזמן טיול- לא מוכן ללכת לאן שלוקחים אותו, עוצר ומושך את הרצועה לכיוון אחר.
2. הוא מפחד להשאר לבד בבית, כל פעם שחוזרים מטיול בבוקר והוא מבין שאחריו נצא הוא מסרב לעלות במדרגות.
3. הוא מנסה לחמוק מהדלת כל פעם שיוצאים מהבית- הוא לא בורח, רק מתיישב במסדרון ומסרב להכנס חזרה הביתה. אני בד"כ גוררת אותו.
4. כשנאחנו בבית הוא הולך אחרינו לכל מקום ואם סוגרים את דלת חדר השינה הוא לא מפסיק לשרוט אותה ולרצות להכנס.
5. בימים האחרונים הוא החל להתחבא מתחת למיטת השינה וכשאני מנסה למשוך אותו משם הוא מאיים בכאילו נשיכות ונשיכות קטנות קטנות...

איך מתמודיים איתו?
תודה מראש!

24/01/2016 08:40

היי ליאת. לחרדת נטישה יש דרכים רבות לטיפול. צריך תחילה לאבחן את הכלב ולהתאים את הטיפול המתאים. אשמח לעזור . אמיר ביידנקופף מאלף ומטפל בבעיות התנהגות בכלבים "אומנות האילוף בשניים" טלפון 050-7312029 אתר www.addogs.co.il


Copyright © 2019 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!