dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים
מעוניינים לקבל פניות ממאלפי כלבים?
072-3319517
או מלאו פרטים
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM!

מנהלי הפורום

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
הודעה נעוצה
27/06/2013 17:17

הפורום נועד לאפשר לכם, גולשים וגולשות יקרים, לקבל את כל התשובות בתחום. צוות המומחים שלנו יענה על כל שאלה בצורה מקצועית וישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין.

על מנת שהפורום יתפקד בצורה יעילה ושוטפת, אנחנו מבקשים לנסח את השאלות בצורה ברורה, לשמור על שפה נקייה ולהימנע מהודעות ספאם.

אם יש לכם שאלות, הצעות או בקשות, נשמח לעמוד לרשותכם

08/04/2015 09:39

שלום,
מצטערת מראש על האורך, ניסיתי לתת כמה שיותר פרטים.
יש לי כלבה מעורבת בכנעני וסלוקי, בת 6, מעוקרת.
היא אצלנו מגיל שנתיים, לאחר שאומצה מהרחוב.
מאז ומתמיד הייתה תוקפנית כלפי רוב הכלבים, והייתה באילוף בתנאי פנסיון+מפגשים עם המאלפת בסביבה הבייתית שלנו- שלא עזר.

לשמחתנו, היא מאוד אוהבת ילדים, אבל זה כבר גובל בהטרדה... היא רודפת אחריהם ומנסה להגיע לפנים וללקק אותם באובססיביות ולא נותנת להם מנוחה. בקרבת האחיינים שלי היא יותר רגועה כי התרגלה אליהם, ומציקה לעיתים רחוקות.

בראש השנה היינו אצל המשפחה של בעלי, שם היא פגשה לראשונה ילד מסויים, בן 6, מאוד חמוד ורגוע. לא כזה שמתרוצץ, מרעיש ומפחיד. גם כלפיו היא הייתה אובססיבית מאוד, ניסתה ללקק בפנים תוך שהיא נראית מאוד נרגשת ומייללת מאוד. בשלב מסויים ואחרי שניסינו להרחיק אותה פעם אחר פעם הייללות לוו גם בנהמות. שלחנו אותה למקום שלה והיא שכבה שם דרוכה, עד שכשהילד חלף לידה היא קפצה לו על הפנים ונתנה ביס קטן שגרם לדימום. זו הפעם הראשונה שהיא תקפה ילד וחשבנו שמדובר במקרה חד פעמי ושאולי הייתה התגרות מצידו שלא הבחנו בה.

לפני כשבועיים הגיעו לבית הוריי בני משפחה רבים וביניהם ילדים לחגיגות יום הולדת. הכלבה קיבלה המון תשומת לב ואהבה ועם רוב הנוכחים זה לא היה לה המפגש הראשון.  מהרגע הראשון אחד הילדים "לא בא לה טוב" - ילד כבן 10 שלא התייחס אליה בכלל. היא לא ניגשה אליו באופן יזום, אבל בכל פעם שהוא התקרב היא חשפה שיניים והייתה מאוד דרוכה. הוצאתי אותה החוצה לטיול בתקווה שתתאוורר. בשעה שהיינו בחוץ ניגשו אלינו שתי ילדות שבזמן שהיינו בבית הרעיפו עליה אהבה והיא הייתה נינוחה לידם. כבר כשהיא ראתה אותם מרחוק היא החלה לחשוף שיניים, לנהום ולנבוח בתוקפנות וניסתה לקפוץ לעברם. כאמור, עד 5 דקות לפני כן היא הייתה נהדרת איתם ו"סימנה" רק את אחד הילדים האחרים.
נאלצתי לסגור אותה בחדר עד לסיום האירוע.  את המקרה תירצנו לעצמנו בכך שהיא הייתה לחוצה מהנוכחות הרבה של האנשים.

במהלך התקופה הזו, אחי שהגיע מחו"ל התארח בבית עם ילדיו. הם שהו בבית במשך 10 ימים ואנחנו הגענו בשני סופי שבוע. בסופ"ש הראשון הכל היה בסדר-היא הציקה כרגיל עם ליקוקים אך לא יותר מזה. בסופ"ש השני היא התנהגה בצורה דומה ביום שישי, אך בשבת שוב התחילה לשלב בליקוקים יללות, ומדי פעם, תוך כדי שהילד ראה טלויזיה בשקט והיא שכבה במקומה בשקט - הייתה מזנקת לפתע לכיוונו, נובחת נביחה אחת וחוזרת מיד למקום תוך כדי יללות (מבלי שנעיר לה) או שהייתה מלקקת אותו עד שהיינו קוראים לה לעזוב אותו. לקראת סוף הביקור שלנו העניין החמיר והיא התחילה לנהום עליו עד שאת החצי השעה לשהותנו בבית העברתי כשהיא קשורה ברצועה. 
הפעם כבר לא היו לנו תירוצים, כי זה הפך לסדרתי.
לכלבה אין חשש מבני אדם. היא רגילה לילדים ומאוד סבלנית כלפיהם. עד לפני כ-3 שנים היא ליקקה בלבד, המקרה הראשון של התוקפנות הופיע בחצי השנה האחרונה.
האחיין שלי היה אדיש אליה לחלוטין וההתנהות שלה הופיעה גם כשהוא שכב על הכורסא בשקט. לא הייתה שום הפגנת לחץ מצד המבוגרים (הילד והוריו רגילים לבע"ח - שניהם וטרינרים ויש להם בבית 3 כלבים ו-2 חתולים) כך שזה גם לא נובע משפת גוף לחוצה. מה גם שזה לא היה המפגש הראשון שלה עם הילד - התוקפנות הופיעה רק אחרי יומיים במחיצתו ורק בפעם השניה שהם נפגשו בביקור הנוכחי (כאמור-בסופ"ש הראשון שהגענו לבקר היא התנהגה יפה וההתנהגות החלה רק ביום השני של הסופ"ש השני).
אל התינוקת שזחלה על הרצפה ועשתה הכי הרבה רעש היא לא התייחסה-רק ליקקה לפעמים ולא הפגינה כלפיה תוקפנות.

העניין מאוד מטריד אותנו. עד עכשיו היינו יחסית רגועים שהתוקפנות מופיעה רק כלפי כלבים ויותר קל לנו לשלוט בזה. אבל כשזה קורה עם ילדים-זו כבר בעיה אחרת, על אחת כמה וכמה כשברצונינו להרחיב את המשפחה בקרוב.

מה יכולה להיות הסיבה לתוקפנות הפתאומית כלפי ילדים ספציפיים, ללא כל התגרות מצידם? על מה מביע הרצון שלה לליקוק אינסופי והכי חשוב-מה עושים עם זה??

08/04/2015 10:08

ראשית ממליץ לפנות בדחיפות לאיש מקצוע שגיע אליככם ויתחיל בתהליך מסודר לאבחון הבעיה וטיפולה לפני שיהיה אסון.

מהתיאור שלך הייתי מסיק שהיא כלבה בעלת אופי חששני,שבעבר לא נחשפה נכון לילדים או עברה טרואמה מילד,הרצון שלה ללקק באובססיה מצביע על לחץ ואי יכולת להכיל את היחס שהיא רוצה,כנראה שהתוקפנות שהיא מראה זה צד אחר של אותו בעיה.

מה שכן,היא רוצה ביחס רק לא יודעת לקבל אותו בצורה נכונה וזה כבר העבודה שלנו ללמד ולהציע התנהגות חלופית.

אשמח לעזור ולענות על כל שאלה
דני פלודה אילוף כלבים 054-7532345
www.pludadog.co.il

08/04/2015 10:38

 
בוקר טוב וחג שמח
 
את התוקפנות כלפי כלבים אחרים אפשר ליחס אולי להיותה כלבה טריטוריאלית או דומיננטיות .יכולות להיות גם ארבה סיבות אחרות !
תוקפנות כלפי אנשים / ילדים . גם לה יכולות להיות סיבות רבות .  טריטוריאליות  , תוקפנות משאב ,  חשש איום . ושוב יתכנו סיבות רבות אחרות.
בכדי לדעת את הסיבה המדויקת שבגינה הכלבה תקפה  נדרש לערוך אבחון .
 
אשמח לעזור     ביידנקופף אמיר -  אומנות האילוף בשניים -    טל   0507312029

11/06/2018 10:48

שלום לכולם,
יש לאחי כלב מעורב בן שנה, שעד היום חיי בחצר, ובבית אבל ישן בחצר בלילה, ובמהלך היום כשאין אף אחד בבית הוא גם בחוץ. 
הבית נמצא במושב, ולכן אינו מגודר, והם גם לא רוצים לקשור את הכלב. 
כתוצאה מזה יש תלונות על הכלב, והוא גם טרף אפרוחים של מישהו במושב.
אני רוצה ללמד אותם להרגיל את הכלב לחיות בבית במהלך היום, וגם בלילה כדי שיהיה בפיקוח תמידי.
כמובן שזה צריך להיות מלווה בהרבה טיולים ופריקת אנרגיה.
השאלה איך ללמד את הכלב לחיות בבית למשך שעות רבות (לפחות 10-12 שעות) מבלי לחרב את הבית?

תודה

12/05/2018 12:21

היי,
רציתי לשאול היכן מומלץ ללמוד אילוף כלבים?,
מעדיפה ללמוד יותר את שיטות הforce free.
האם שמעתם על ביהס לאילוף מרקר טריינינג? (marker training)
 
אשמח להמלצות !

03/05/2018 07:30
כלב בכיין     ו    עינב .ש. עינב .ש.    

יש לי כלב מעורב בינוני בן 7. כל פעם כשאני חוזרת הביתה (אפילו אם הייתי מחוץ חצי שעה) הוא מתרגש ומתחיל לילל בקולי קולות ולצרוח. אני תמיד מחבקת אותו ומעניקה לו יחס כדי שירגע אבל הוא ממשיך להתייפח ולילל בשקט במשך שעה!!! וזה לא משנה אם אני מלטפת אותו או מתעלמת ממנו..

03/05/2018 07:29
כלב בכיין     ו    עינב .ש. עינב .ש.    

יש לי כלב מעורב בינוני בן 7. כל פעם כשאני חוזרת הביתה (אפילו אם הייתי מחוץ חצי שעה) הוא מתרגש ומתחיל לילל בקולי קולות ולצרוח. אני תמיד מחבקת אותו ומעניקה לו יחס כדי שירגע אבל הוא ממשיך להתייפח ולילל בשקט במשך שעה!!! וזה לא משנה אם אני מלטפת אותו או מתעלמת ממנו..

03/05/2018 07:29
כלב בכיין     ו    עינב .ש. עינב .ש.    

יש לי כלב מעורב בינוני בן 7. כל פעם כשאני חוזרת הביתה (אפילו אם הייתי מחוץ חצי שעה) הוא מתרגש ומתחיל לילל בקולי קולות ולצרוח. אני תמיד מחבקת אותו ומעניקה לו יחס כדי שירגע אבל הוא ממשיך להתייפח ולילל בשקט במשך שעה!!! וזה לא משנה אם אני מלטפת אותו או מתעלמת ממנו..

26/04/2018 12:44
בעיות צרכים     ו    עומר עומר    

שלום קוראים לי עומר
יש לי כלבה בת 3 חודשיים היא פינצ'רית מעורבת
קשה לי לחנך אותה את צרכיה לעשות בחוץ

אשמח לייעוץ
תודה

11/03/2018 11:18

שלום,
לפני שבוע אימצתי מהסגר עירוני כלבה בת שנה וחודשיים.
פעמים רבות לאורך השבוע היא מפריעה לי לישון בלילה. מייללת הרבה לפעמים קצת נובחת, נכנסת לחדר שלי ובאה למיטה ללקק או לקבל ליטופים. אם מלטפים אותה קצת היא נרגעת והולכת למזרון שלה אבל לא תמיד. בנוף בבוקר היא כבר ממש מציקה ו6 וחצי כבר צריך לקום להוציא אותה.
אני משתדלת לעשות לה טיולים ארוכים כל ערב כדי שהיא תתעייף, לפעמים זה עובד.
בנוסף יש לה בפינה שלה צעצועים ועצמות לעיסה וכוו, היא מתעסקת בהם אבל גם משתעממת וחוזרת להפריע לי לישון.
מה כדאי לעשות? אשמח לעזרה!

15/02/2018 22:00

אי פעם רציתם לאלף את הכלב שלכם כי הוא הורס לכם דברים בבית הוא מפני שהוא משאיר את הצרכים שלו בבית?, ואתם לא רוצים להוציא אלפי שקלים על מאלף ?! היום אפשר לאלף את הכלב/ה שלכם בעצמכם בקלות ובמהירות!

22/01/2018 12:03
עוגות לכלבים     ו    קרן קרן    

חברים, לפני כמה ימים ראיתי איזה חנות שמוכרת מאפים ועוגות יום הולדת לכלבים. נשמע לכם הגיוני לחגוג יום הולדת לכלב ולתת לו עוגה במתנה? מעניין אותי לדעת מה דעתכם על זה? 

03/01/2018 22:32

שלום, אנחנו מחפשים כלב קטן, לא משיר שיער וכמה שפחות נובח אין ילדים קטנים, כלב עם אנרגיות וגם כלב שכיף להתכרבל איתו. יש בית גדול עם גינה, איזה סוג הכי טוב אם יש משהו שלא כתבתי גם מעולה :)

25/11/2017 16:23

שלום לכולם,
יש לי בבית כלבת בישון פריזה, הכלבה כבת שנתיים ונמצאת אצלנו כשנה ו 8 חודשים אך עדיין לפעמים עושה צרכים בבית.
בד"כ יש לה מקום קבוע שבו היא עושה בבית.
ניסינו לתת לה להריח את זה ולהתעצבן עליה, לתת לה מתנות כשהיא עושה צרכים בחוץ אבל עדיין היא עושה בבית (פחות, אבל עדיין עושה). קורים מקרים לפעמים שנראה כאילו היא מתאפקת בחוץ כדי לעשות בבית, נניח בטיול של ערב היא לא עושה צואה ואז מגיעים הביתה וכעבור שעה רואים צואה על הרצפה.

היא גם יודעת שאנחנו כועסים ולא מרשים לה לעשות צרכים מכיוון שברגע שהיא עושה ואנחנו מתקרבים למקום היא ישר בורחת למקום מסתור, בנוסף לפעמים היא מלקקת את השתן של עצמה כשהיא לא רוצה שנכעס.
השאלה היא האם יש משהו לעשות? כי נראה שהכלבה באמת מבינה אך לא מצליחה לשלוט בזה, מיותר לציין שאנחנו מוציאים אותה הרבה לטיולים וחוץ מזה יש לנו חצר שאנחנו מוציאים אותה אליה הרבה פעמים ביום אבל בכל זאת היא עושה גם בבית.

תודה לעוזרים!

03/12/2017 00:26
צרכים     ו    יהודה יהודה    

הי!
1) צרכים עניין חשוב לשלום הבית עם הכלב. קחו בחשבון שבעיית צרכים יכולה לנבוע מבעיה רפואית, מהרגלים לא נכונים, ו\או כסימפטום לבעיה התנהגותית אחרת. 
באופן כללי:
2) כלב צריך לעשות את צרכיו בחוץ. אם הכלבה התרגלה לעשות בבית, דבר שלא טבעי לה, אין סיה שתתנהג בצורה טבעית.. 
3) לימוד צרכים לא יעשה באמצעות 'כעס' על הכלב. תגובה כזאת רק תכניס את הכלב לחרדה, וכתוצאה מכך, כמו שכתבת, הכלבה מנסה להעלים ראיות.
תתמקד יותר בלסמן הצלחות מאשר בלסמן כשלונות. 
4) ניתן לפתור בעיית צרכים באמצעות כלוב טיסה. ברגע שהכלבה תקבל את הכלוב כבית שלה, היא תמנע מללכלך את הסביבה הקרובה אליה.
 ניתן לתת אוכל ומים בתוך הכלוב, לאחר חצי שעה להוציא לטיול ארוך.לאפר לכלבה להגיע לשיחים. אם הכלבה עשתה את צרכיה, כמובן לצ'פר ולסמן את ההצלחה. אם לא, לחזור לבית ומיד לחזור לכלוב הטיסה. כעבור רבע שעה, נסו שוב טיול. כך עד שתמצאו הצלחה שלה שתוכלו לסמן. 

קחו בחשבון שהכלבה התרגלה מגיל צעיר ביותר לדבר לא טבעי. כנראה צריך תהליך רציני. התמדה חשובה ביותר. כמובן לזכור לצ'פר בדברים מיוחדים על כל הצלחה, ואם יש כשלון והכלבה לכלכה בבית, יש להתעלם מהעניין ופשוט לנקות כמה שיותר מהר.

* טיפ: ריח צרכים מגרה את הכלבה ללכלך במקום הריח, על מנת להקל על הכלבה, במקביל לתהליך, ניתן לקנות ספריי שמעלים בצורה יסודית את הריח, וכך תסירו עוד מכשול מהכלבה.

בהצלחה
אם יש אתגרים, מוזמנים ליצור קשר, אשמח לעזור בחינם
0528109812
יהודה

15/11/2017 07:20
פומרניין     ו    שלום שלום    

הי
יהבת שלי הביאה אותו כשהיה בן חודשיים.
היום הוא בן 9 חודשים בערך ועדין עושה צרכים בבית.
בנוסף בכל פעם שעוזבים את הבית והוא נשאר לבד, הוא נובח ללא הפסקה והשכנים מתלוננים על כך.
מה ניתן לעשות ?

23/09/2017 17:46
כלבה חדשה בבית     ו    אורטל אורטל    

שלום לכולם, יש לי כלבה בת 8 בבית שעד לפני שבוע בערך גדלה עם עוד כלבים. רצוי לציין שהיא דומיננטית. אימצנו כלבה חדשה אתמול מעורבת בינונית בת 5 חודשים. לא דומיננטית ומהממת. כשהבאנו אותה עשינו להם מפגש והכל היה בסדר עד שעלינו הביתה שם נתנו להם חטיף של כלבים. הגדולה מיד ניסתה לתקוף את הגורה ורדפה אחריה במדרגות. מאותו רגע הגורה לא זזה ובכל פעם שהוותיקה מתקרבת אליה היא מתחבאת מתחת לשולחן לא רוצה לבוא כשקוראים לה ואפילו נוהמת אליה. מה לעשות???

14/09/2017 05:42

שלום רב אוהבי כלבים!

רכשתי קורס מאלפי כלבים מבי״ס מאי-דוג (אחד המובילים בארץ!), אך לצערי עקב נסיבות לא כל כך נעימות נבצר ממני מלממש את הקורס..

מחפש מישהו שמתעניין וכמובן שאני מוריד משמעותית ממחיר הקורס המקורי...

 

למתעניינים - 

Nahumerez@gmail.com

 

תודה!

27/07/2017 13:47
אילוף עם קליקר     ו    ראובן ראובן    

הכלבה שלי בת שנה וחצי אימצנו אותה לפני כחודש ואני מנסה לאלף אותה עם קליקר .
הבעיה היא שהיא מפחדת מזה אפילו שאני מנסה לקשר לה את זה עם חטיף שהיא אוהבת . יש עצות למישהו?

22/07/2017 16:04
כלב נובח     ו    נועם נועם    

אהלן,יש אצלי כלב בן 9 שאצלי כבר חצי שנה.
הוא בעבר היה כלב שמירה בערך 7 שנים.הכלב הוא מסוג פיטבול.
הכלב נובח כל הזמן כאשר הוא ליד כלבים או כדור. 
יש המלצה איך אני מאלף אותו שהוא יפסיק לנבוח במקרים כאלו?

20/07/2017 20:50

יש לך כלב שעושה לך פדיחות ברחוב ?
מתמרד ועושה מה שבא לו ?

אתה שוקל ברצינות לשלוח אותו ל"סדרת חינוך" בפנסיון שעולה אלפי שקלים בחודש או לשכור מאלף כלבים ?

יש פיתרון הרבה יותר זול ולא פחות יעיל והכי חשוב, אתה יכול לעשות הכל בעצמך !!!

לחץ על הקישור מטה לקבלת פרטים נוספים :
http://up01.go2cloud.org/aff_c?offer_id=165&aff_id=2281

 

15/07/2017 20:11
מפחדת לצאת מהבית     ו    רועי רועי    

נאלה לאחרונה מפחדת לצאת מהבית. מה עושים?
היי,
נאלה, גולדנית מעורבת בת 3, כלבה שמחה, טובה, אוהבת ומושלמת. היינו בחו"ל ובלית ברירה שמנו אותה בפנסיון (עם הרבה המלצות) והיא לא חזרה אותו הדבר (לפחות באופי). בשורה התחתונה: היום מפחדת לצאת מהבית.
אם פעם כשהיא הייתה רואה את הרצועה היא הייתה קופצת משמחה, היום היא בורחת.
גם כשקושרים אותה לרצועה היא מחכה ליד הדלת ולא מסכימה לצאת מהבית.
היום אפילו עשתה פיפי בחדר מדרגות ולא רצתה לרדת למטה לטיול...
דברים שניסינו: חטיפים - לא רואה ממטר. לא איכפת לה מהחטיף כשאנחנו מחוץ לבית. היא רק רוצה לחזור הבייתה.
להוציא אותה בעדינות - פשוט לא רוצה לצאת.
לפני עזרה מקצועית של מאלף - 
יש לכם רעיונות מה עושים?


   123456הבא »   
Copyright © 2018 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!