dogtrainers.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
הודעה נעוצה
31/01/2019 11:04

חברים אנחנו מחפשים מנהל פורום חדש,נשמח לפניות בנושא
בעקבות זאת אנחנו מצטערים על חוסר המענה לשאלות ומקווים לתת לכולם תשובות בהקדם :)

05/02/2019 04:59
לימודי אילוף     ו    סהר סהר    

האם בכדי להיות מאלפי כלבים בתחום אילוף גורים צריך לימודים, הסמכה או תעודה, או שכל אחד יכול לעבוד בתחום? אשמח לדעת גם מה החוק אומר לגבי זה. 

25/01/2019 10:59
אילוף לצרכים לכלב     ו    לי לי    

שלום הכלב שלי בן 11, התחיל לאחרונה להשתין בבית וגם על הספה. יש לו מקום שהוא יודע בדר"כ ששם עושים צרכים. קניתי ספריי עם ריח כדי לאלף אותו שיעשה פיפי מתי שאני אומרת לו בלילה. הוא לא עושה למרות הריח והפדים. משתין שם כשבא לו. איך אפשר לאלף אותו להשתין בשעות הלילה כשרוצים שיעשה לפני השינה? תודה רבה

01/02/2019 16:59
שאלה     ו    מתן מתן    

11 חודשים או שנים?

02/02/2019 12:46
שנים     ו    לי לי    
18/01/2019 20:51

שלום, אימצנו כלבה לפני כחודש ממכלאה. בעיה היא שהיא לא מוכנה לעשות צרכים בטיול (3 פעמים ביום). כשהיא משוחררת אצלנו בגינה או בגינת כלבים היא כן עושה. ככל הנראה לא רגילה לרצועה. כבר מיואשים, הגינה נראית כמו מחראה...

01/02/2019 16:56
פתרון     ו    מתן מתן    

הכלבה כבר פשוט התרגלה לעשות במקומות ספציפיים.
אתם צריכים להרגיל אותה למקומות אחרים זה הכל, אל יאוש.
הכלבה צריכה לעשות פיפי בבוקר? כן
את הפיפי של הבוקר אל תיתנו לה לעשות בגינה אלא רק בחוץ.
בהמשך אל תיתנו לה לצאת לגינה אלא אם כן זה אחרי שעשתה פיפי בחוץ וגם כן לזמן מוגדר. 
לאחר שתיתרגל לעשות פיפי בחוץ תוכלו להחזיר אותה לגינה, ושוב, בהדרגה.

19/01/2019 19:15
חינוך כלב     ו    יעל ארד יעל ארד    

שלום .יש לנו כלב רועה שוויצרי מעורב בן שנה בערך. לאחרונה החל לנשוך אותנו כשהוא רוצה משהו וגם לא מקשיב לנו . זה הפך להיות מטרד וגם מסוכן. מה אפשר לעשות?

17/01/2019 07:06
החלטה לגבי אימוץ     ו    אדר אדר    

היי, רציתי לדעת, אם ניתן לקבל החלטה לגבי אימוץ כלב רק בהתבסס על תמונות של כלבים? בן דוד שלי גר בבאר שבע ואני בחיפה, ושמע שאני רוצה לאמץ כלב, אז שלח לי תמונה, ולמרות שחושבת שהכלב חמוד, לא באמת יודעת אם אפשר לקבל החלטה כזאת רק על בסיס תמונה ובלי מידע על כלבים, תודה על העזרה.

13/01/2019 14:38

שלום, הפקינז שלי בן 6. בתקופה האחרונה משתין על הספה בסלון בדיוק בדקה שאף אחד לא רואה אותו. אנו יורדים איתו 3 פעמים ואיננו מבינים מה קורה. הסלון כבר מבאיש ואנחנו מתוסכלים. אגב, עונש להישאר במרפסת לא עוזר. אודה על הבנת ההתנהגות וטיפים להפסקה.

10/01/2019 11:20
חטיפים מסוג חדש     ו    אביב אביב    

שלום, רציתי לדעת אם יכול להיות שלסוג של אוכל לכלבים, יש השפעה על התנהגות הכלב? בזמן האחרון התחלנו לתת לכלב חטיפים לכלבים מסוג חדש, והוא אומנם אוהב אותם, אך עושה רושם שהוא קצת לא רגוע אז חשבתי שאולי יכולה להיות לזה השפעה, תודה. 

02/01/2019 09:05
אימוץ כלב     ו    יונתן יונתן    

מעוניינים לאמץ כלב גולדן רטריבר מעורב, אף אחד לא יודע להגיד לנו עם מה הוא מעורב. רציתי לדעת איך הגולדנים מסתדרים עם ילדים קטנים, והאם בכלל לגזע הכלב יש השפעה על הדינמיקה, או שיש גם גורמים אחרים שמשפיעים?

01/01/2019 21:02

שלום 
לאחותי יש פקינז בן שנה וחצי שהבת שלה חרדתית אליו נורא כי אסור לו מאכלים של בני אדם אז מפחדת להביא אותו למפגשים משפחתיים כדי שלא יתנו לו וכך הוא לא רץ בשטחים פתוחים ומוציא אנרגיות לאחרונה הוא התחיל לקרוע שקיות של מאכלים סגורים ולאכול כמו שקיות במבה שמוצא בבית וכאלה, האם הוא מורד? 

30/12/2018 14:33
לעסנות כפייתית     ו    ליבי ליבי    

אימצנו כלבה בת שנה וחצי. היא נהדרת, קטנה וידידותית מאד כל עוד אנחנו איתה. ברגע שיוצאים מהבית היא הופכת למכונת הרס ופשוט מסבה לנו נזקים קשים לנעליים,ריהוט, כבלים, ספרים וכל מה שנקרה בדרכה. כל מאמצינו למגן את הבית עולים בתהו, היא תמצא מה להשמיד. חשבנו על מחסום פה או לקשור אותה אבל זה מרגיש לנו מרחיק לכת. מאידך אין לנו מושג איך להגיב כשהיא עושה משהו כשאנחנו לא בסביבה. לכעוס ולצעוק בדיעבד לא יעיל ולחזק בדיעבד גם לא יעיל. מה בכל זאת עושים???

21/12/2018 13:05
בדיקת אימוץ     ו    רונית רונית    

הכלבה המקסימה שלי  מסוג רועה גרמני המליטה, ויש לי גורי כלבים למסירה. ממש חשוב לי שהם יגיעו לבית טוב, ולכן, מעוניינת לדעת, איך יכולה להבטיח את זה – מה צריכה לשאול, לבדוק וכו'... המון תודה.. 

18/12/2018 17:49

שלום, לאחרונה הכלב שלי פחות מסתדר עם כלבים..יכל להיות בגלל שאני משחררת אותו בגינת כלבים? בהתחלה היה משחק בפארק ואולי בגלל שזה מגודר אז זה כאילו 'מזכיר' לו דברים כשהוא היה בכלביה? כי כשאימצנו אותו הוא לא הסתדר עם זכרים ועם הזמן הרגלנו אותו ולא הייתי חוששת..עכשיו אני מפחדת לשחרר אותו שם, זה גם יוצר מצב לא נעים. הוא במיוחד מתעצבן כשכלב אחר עולה עליו או מנסה גם אם זה כלב גדול יותר או קטן. וכשמישהו מביא משחק או שזה משחק שלו אז אני חושבת שהוא ניהיה רכושני ומתחיל לריב..גם אם הכלב ידידותי ורק רוצה לשחק. אני פשוט לא מבינה למה כאילו חזרנו אחורה, ומה גרם לכך..מה אפשר לעשות כדי שיסתדר גם עם כלבים זכרים? אשמח אם תוכל לעזור, תודה (:

12/12/2018 14:28

היי (:
שלשום איצמנו כלב ג'ק ראסל מעורב, (מהמםם)
הוא בערך בן שנתיים ודי מחונך
יש לנו הרבה חתולים בשכונה וגם לפעמים בגינה וכשהוא רואה אותם הוא רוצה לרוץ אחריהם,
האם יש דרך לגרום לו להסתדר עם חתולים ?
תודה רבה 

10/12/2018 13:45
מעבר ממיטה למזרון     ו    ארי ארי    

הכלב שלי ישן עד עכשיו על מיטה, והוא הרס אותה לגמרי, רוצה לקנות לו הפעם מזרון לכלב. רציתי לדעת אם הוא יתרגל למעבר הזה שבין המיטה למזרון, ואם יש משהו שאני צריך לבדוק במזרון חוץ מהגודל. 

07/12/2018 11:44

היי, יש לי גור בן 8 שבועות. אני פשוט לא מצליח לאלף אותו לעשות צרכים על הפד. שנייה שאני לא מסתכל והוא נכנס מתחת לשולחן האוכל ועושה שם צרכים. ניסיתי הכל, שיהיה ריח של שתן על הפדים, להראות לו שאני כועס שהוא עושה מתחת לשולחן, להניח אותו על הפד כשאני רואה שהוא עומד לעשות צרכים ולתת לו חטיף כשהוא מצליח לעשות על הפד. פשוט כלום לא עוזר והוא לא לומד וחוזר לעשות שם. 1. איך אני מאלף אותו לעשות צרכים על הפד עד שיסיים את החיסונים ויוכל לצאת לטיול? 2. איך אני גורם לזה שהוא לא ירצה להיכנס מתחת לשולחן? תודה מראש

03/12/2018 14:25
נוחות     ו    יריב יריב    

אשתי מתעקשת להלביש את הכלבה שלנו בכל מיני בגדים לכלבים ואביזרים, לי אישית נראה שזה לא ממש נוח לה, אבל היא בטוחה שהכלבה בסדר עם זה. רציתי לשאול, מה הדעה שלך בנושא – חשוב לציין שמדובר בבגדים שמיועדים עבור כלבים. 

04/12/2018 12:12
היי יריב     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

נסה להסב את תשומת לבה של אשתך לסממנים שמעידים בעיניך על אי נוחות מצד הכלבה, ייתכן והיא תחל להבחין בהם גם כן, ובעקבות כך תימנע מלהלביש כאשר הכלבה מרגישה לא בנוח עם פריטי הלבוש.

אגב, ייתכן והכלבה בסדר עם הבגדים, יש כלבים שבגדים מסויימים מקנים להם תחושת בטחון :)

בהצלחה!

01/11/2018 10:09
כלב חרדתי     ו    דורית דורית    

שלום..ברשותי כלב בן 3 מסוג גק ראסל מעורב...הוא חלק חרדתי מאוד ולחוץ.הוא מחונך לצרכים ויכול להתאפק גם 12 שעות ביום..אבל בלילה הוא לא מתאפק משום מה..גם אם יוצא לו להתאפק רק 6 שעות .אני תמיד אקום בבוקר ואראה פיפי וקקי מרוח בכל מקום...לא רק שהוא עושה צרכים לפעמים גם על המיטה שלו ואת הקקי מורח ומפזר...וזה קורה רק בלילה..מה הסיבה לכך ואיך ניתן למנוע?

27/11/2018 13:22
היי דורית     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

הייתי ממליץ לפנות למאלף שיאבחן זאת בצורה מעמיקה יותר.

האם במשך 3 שנותיו מה שאת מתארת קורה? האם מקבל טיול לפני השינה? כמה טיולים מקבל ביום? וכמה ארוחות ומתי? 

27/11/2018 13:27
כלב חרדתי     ו    דורית דורית    

היי..לא בכל שנותיו הוא היה ככה...בשנה האחרונה..הוא מקבל טיול לפני השינה וממש לפני שנכנסים לישון הוא יוצא לפיפי בחצר...הוא אוכל פעמיים ביום..אני לא נותנת לו אוכל אחרי טיול לילה כי אז הוא מחרבן בלילה..הבעיה שאחרי טיול זה הוא הכי רעב ומתחנן לאוכל.

27/11/2018 13:41
כלב חרדתי     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

האם היה שינוי בסוג המזון באותה תקופה? במידה וכן אולי שינוי נוסף למזון אחר ייטיב עמו. 
הייתי ממליץ כרגע לחלק את הארוחה ל3 , אם ניתן, ולהקדים את הארוחה האחרונה לכשעתיים לפני הטיול האחרון. כמו כן, אם אפשר, במקום החצר לפני שנכנסים לישון, לתת לו טיול קצרצר של 5 דקות בחוץ. ולתת לו לרחרח כמה שיותר בטיול זה. הרחרוח מעייף ומספק מנטלית לרוב, ובמקרה כמו שלך , יעיל יותר מטיול ארוך לפני השינה, ומפיפי בחצר.
כמו כן וודאו כי יש מים טריים זמינים תמיד במהלך היום.

אשמח לעדכון..

בהצלחה!

27/11/2018 13:49
כלב חרדתי     ו    דורית דורית    

קודם כל תודה על התגובות ! בהמשך לשאלותיך,הוא החליף שני סוגי אוכל בשנתיים האחרונות..בהתחלה אכל עוף אשר גרם לו לאלרגיה,לאחר מכן סלמון אשר גרם לו לנשירה נוראית ועכשיו הוא אוכל כבש שדי מטיב עימו ויש לו יותר תיאבון ופחות נשירה. לגבי טיולים,לרוב הוא מטייל פעמיים ביום ולעיתים רחוקות 3..יש לי חצר גדולה הוא מטייל בה הרבה (הוא לא נשאר בחוץ באופן קבוע זה רק שאני בבית ). לגבי הרחרוח,כשהוא נכנס לחרדה בטיול מה שקורה הרבה עקב גירויים בחוץ זה מסיח את דעתו מרחרוח והוא לא מרחרח בכלל ברוב הפעמים.

27/11/2018 14:19
כלב חרדתי     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

בשמחה רבה!

לפי מה שהבנתי, טיול מופחת גירויים יגרור סבירות נמוכה לחרדה בטיול.
נסי ללכת איתו למקומות שונים, נטולי גירויים ככל האפשר, ולו רק לכמה דקות בודדות, על מנת ליצור קישור בין טיול לבין חוסר חרדה. מעין מיני טיולים כאלה. 
כאשר נכנס לחרדה, נסי לשנות כיוון וקצב של הטיול, תוך קריאות המקושרות לחוויות חיוביות (כלב טוב, יופי, יס, וכד'..) וברגע שנרגע לרדת אליו וללטפו( אם אוהב מגע), ולהמשיך כרגיל את הטיול.
הדגש כאן הוא חיזוק ההתרחקות מהגירוי המחריד, ובניית רובד נוסף של קשר ושל אמון במהלך הטיול.
בעניין האוכל/צרכים, הייתי מנסה בכל זאת לחלק ל3 ארוחות, ועוקב האם יש שיפור. 
בברכה

29/10/2018 19:07
רכישת גור לזוג     ו    Yuda Yuda    

היי לאחרונה חשבנו אני וחברה שלי לקנות גור גזעי.רצינו רועה בלגי והבנתי שהוא נאמן בעיקר לאדם אחד בלבד. האם זה נכון? הוא לא יקשיב או יזרום עם שנינו באותה מידה?. יעזור ממש גם המלצות על כלבים עם תכונות אופי דומות שכן יקשיב לשנינו ויהיה חכם ומגן.(במידה ונכון מה שכתבתי לגבי הבלגי) תודה על העזרה אני אשמח ממש.

27/11/2018 13:34
היי יודה     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

לכל כלב יש אופי ומזג שונים זה מזה, אפילו בתוך אותו השגר ניתן למצוא גור שהוא מפוחד וחששן, וגור אחר אמיץ וסקרן למשל..
רועה בלגי הוא כלב מדהים, רגיש מאד, אנרגטי וחזק בטירוף. לא הייתי ממליץ עליו למי שאין ביכולתו להשקיע כמה שעות טובות ביום באימון הכלב.

אני נמנע מלהמליץ על כלב גזעי כזה או אחר ככלל, אני פעיל בעמותת ירושלים אוהבת חיות, ויש אצלנו ובעמותות אחרות אלפי כלבים מדהימים שמחפשים בית.

לכו לכמה ימי אימוץ, אולי אפילו קחו לכם כלב לאומנה ללא התחייבות מצדכם, ומקסימום תרוויחו חבר לחיים ובן משפחה חדש :)

בהצלחה!

31/10/2018 12:21

שלום, לפני כשבוע וחצי קיבלתי שיצו גורה. הכלבה בת כחודשיים ושבועיים בערך, רכשנו לה גדר גורים שבתוכה יש את צעצועים, מיטה וכו׳, בלילות הראשונים הכלבה יללה אך לאט לאט נרגעה. אני מעוניינת להתחיל להרגיל את הכלבה לצרכים, אך מכיוון שהכלבה לא חוסנה באופן מלא אני לא יכולה להוציא אותה עדיין, את הפדים המיוחדים לצרכים היא אוכלת, והוטרינר אמר לנו שעקב בעיה רפואית להמנע מחטיפים/שינוי בתזונה. אני חוששת שיהיה מאוחר מדיי לחנכה לצרכים כשכבר יהיה אפשר להוציאה לטיולים. בנוסף, הגורה מאוד נושכת אותנו, למרות כל צעצועי הנשיכה שקנינו לה. כשהכלבה משוחררת ולא בגדר זה בלתי אפשרי ללכת ליידה כיוון שרצה לכיוון הרגליים ונושכת. אני ובן זוגי סטודנטים ואין ביכולתינו לפנות למאלף. תודה.

27/11/2018 13:30
היי רונה     ו    הנהלת הפורום ניסאל קרני    

אני סטודנט בעצמי, ומבין ללבכם. 
יחד עם זאת, תהליך טוב יגרור שיפור משמעותי באיכות החיים שלכם ושל הגורה, וגם ילמד אתכם לא מעט על עצמכם ;) 

הרגלה לצרכים ניתן בכל גיל , אך יפה שעה אחת קודם. ולמרות המלצות הוטרינר, אשר בריאותו הפיסית של הכלב לנגד עיניו, כמאלף ומטפל התנהגותי, רווחתו הנפשית של הכלב לנגד עיניי, ואמליץ על חשיפה מבוקרת, תוך המנעות מאזורים בהם יש צרכים של כלבים אחרים.
בעניין הנשיכות, הצעצועים אמורים לבוא כהכוונה וכמשחק משותף. נסו להעלים אותם במהלך היום, ומדי פעם להוציאם ולהתחיל משחק בו היא נושכת את הצעצועים, ותנו לה לנצח, תוך החלפה של הצעצועים מדי פעם.

וזכרו, זז זה שווה! לכן אם פשוט תלכו ממנה, היא נדלקת על הרגליים ונושכת אותן. תראו לה את התחליף הראוי (הצעצועים) ושבחו אותה על ההתנהגות הנכונה (נשיכתם של הצעצועים)

בהצלחה!


   123456הבא »   
Copyright © 2019 dogtrainers.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אילוף כלבים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אילוף כלבים
מחפשים מאלף כלבים מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם מאלפים מוסמכים ומנוסים - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!