enter-article אילוף כלבים – בוחרים מורה וחבר לכלב - המאלף
מאלף כלבים » מאמרים וחדשות » אילוף כלבים – בוחרים מורה וחבר לכלב

אילוף כלבים – בוחרים מורה וחבר לכלב

בחירת מאלף כלבים בעל ניסיון יביא לשקט נפשי, בית מסודר וכמובן יעניק לכם ולכלבכם טיולים כיפיים מאי-פעם
 
בבעלותי כלב לברדור מעורב גדול אשר שוקל כ-35 ק"ג והחיים לא היו קלים עימו כאשר הבית היה מבולגן, קירות אכולים מהשיניים החדשות שצמחו לו, שלא לדבר על אין ספור נביחות על כלבים אחרים בטיולים. בשלב מסויים הספיק לי והחלטתי לקחת אותו לאילוף, אז החיים נראו אחרת, הבית נשאר נקי והטיולים נהיו שקטים ונעימים. עכשיו תורכם.
 
אז כיצד לבחור מאלף כלבים?

בגלל שהתחום הינו די חופשי וכל אדם יכול בקלות לקרוא לעצמו מאלף כלבים ולפתוח מיידית קורס אילוף כלבים, להלן מספר קריטריונים חשובים אשר יעזור לכם בבחירת מאלף כלבים מקצועי ואמין:

 • הכשרה– אין ממש צורך בהכשרה כדי להיות רשאי לערוך אילוף כלבים, אך מאלף כלבים מקצועי הינו אדם אשר למד את המקצוע והתיאוריה והתנסה באינספור אילופים קודמים של מגוון של כלבים מגזעים שונים וגדלים שונים וכל זאת בהצלחה.
   
 • שיטת העבודה והאילוף–מאלף כלבים מקצועי לא יאמר לכם בטלפון באיזו שיטת אימון יש לאלף את כלבכם לפני שראה והתנסה עימו. רק לאחר שעבד ואיבחן את כלבכם יוכל מאלף מקצועי להתאים את השיטה הנכונה לכלב עצמו.
   
 • וותק וניסיון–מאלף מקצועי הינו מאלף כלבים אשר שנים רבות בתחום, התעדכן בספרות מקצועית, משפר את שיטות העבודה שלו תמיד ואימן עשרות או מאות כלבים שונים ממגוון גזעים ובהצלחה רבה.
   
 • מחיר– בדרך-כלל אילוף כלבים דרך מאלף כלבים מקצועי, ידוע, בעל שם ואמין לא יהיה זול מידי כיוון שהסכום יביע את מידת העבודה וכן קורס אימון כלבים איכותי. הזהרו ממחירים זולים או נוחים מידי, שכן מאלף מקצועי לא יפחד להיות יקר יותר וזאת בגלל השירות המצויין אותו הוא מציע לכם.
   
 • המלצות– תמיד טוב להעזר במכרים וחברים אשר אילפו בהצלחה ייתרה את כלבם דרך קורס אימון כלבים אצל מאלף כלבים מקצועי, העזרו בהם לבחירת מאלף.

כיצד יודעים שהכלב נהנה באילוף?

לעיתים כאשר חושבים על אילוף כלבים חושבים על משטר של מאלף כלפי הכלב לחינוכו, אך לא כך הדבר. ישנן שיטות אילוף שונות וכל מאלף כלבים דוגל בשיטה אחרת, אז איך יודעים אם הכלב נהנה?

כאשר הכלב מפגין מצב רוח מצויין, רץ, משחק, מקשקש בזנב, משתעשע אזי מיד רואים עליו כי הוא נהנה. כלב אשר מגיב באופן בריא, שמח וחיובי כלפי המאלף עצמו ובעליו וכן כלב אשר לא מפגין שינויים דרסטיים בהתנהגות הרגילה שלו (צרכים, מזון, שתייה, שינה) ומפגין כי הכל כשורה ותקין הוא כלב בריא אשר שמח באימון ובוטח במאלף.
 
כמה זמן עורך תהליך האילוף?

אילוף כלבים הינו שונה ממקום למקום, סוג הכלב והמאלף. ישנם פנסיונים שבהם האילוף עורך כ-3 שבועות מלאים עם כל התנאים לכלב וישנם מקומות בהם האילוף עורך כחודש עד חודש וחצי. חשוב כי תבחרו את סוג האילוף המתאים לכם ולכלבכם וכמובן מאמן ומאלף כלבים אשר הנכם בוטחים בו באופן מלא לחלוטין שכן הוא ישהה רבות עם כלבכם ויעצב מחדש את התנהגותו.
 
באתר ריכזנו עבורכם את טובי מאלפי הכלבים ופרטים אודות קורס אילוף כלבים מקצועי, כאשר כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגינו יחזרו אליכם עם כל הפרטים ומגוון הצעות מחיר מפתות כדי שגם אתם תוכלו להנות במהרה מכלב ממושמע, רגוע ומאולף באופן המקצועי ביותר.
 
זכרו כי גם עליכם חובה להתנהג בצורה נכונה לכלב גם לאחר האילוף ולכן אל תשכחו להוועץ עם המאלף אודות חלקכם לאחר הקורס

עוד באותו נושא

מאלפים את הלימודים – על קורסים לאילוף כלבים

מאלפים את הלימודים – על קורסים לאילוף כלבים

מאלפים את הלימודים – על קורסים לאילוף כלביםיש אנשים שזה בא להם טבעי ויש כאלו שזה החלום שלהם. אילוף כלבים זהו משהו שיש ללמוד במקום מסודר –...

חינוך גורים – ככה מגדלים גור בימינו

חינוך גורים – ככה מגדלים גור בימינו

חינוך גורים יביא לשקט, סדר וכיף הן בתוך הבית והן במהלך הטיול עם הכלב האהוב עליכם והרמוניה זו תשרת אתכם שנים רבות וטובות   חינוך גורים וכן...

string(29) "categoryאילוף כלבים"