בוסטון טרייר בן 3 חודשים

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים בוסטון טרייר בן 3 חודשים

• This topic has 2 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 10 שנים, 6 חודשים by יוסי סמואל – האקדמיה הישראלית לכלבנות.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    בוסטון טרייר בן 3 חודשים
    היי,
    לאחרונה הבאנו הביתה בוסטון טרייר בן חודשיים. מבין כל הגורים הוא היה הכי שקט ופחות שובב. אבל בשבוע האחרון הוא ממש השתנה, הוא רץ לי בין הרגליים בזמן שאני הולכת, נושך לי חזק את הג'ינס ולפעמים את הרגל. הוא נושך כמעט כל דבר בבית ולא מפסיק כשאומרים לו. חשוב לציין שקנינו לו צעצועים לנשיכה כדי שיהיה לו עם מה לשחק, אבל אני מרגישה שמכלב שקט הוא ממש נהפך לכלב חסר שליטה. מה ניתן לעשות?? (יש לנו תינוק קטן בבית ואני חוששת שהוא יינשך גם אותו!)
    בוסטון טרייר

עינב שלום,

לפי דברייך, נראה שהגור הקטן מנסה לטפס בסולם ההיררכיה הלהקתית בבית. למרות שנראה כי אופיו כפי שראיתם בהתחלה היה סולידי ורגוע כלב חייב מנהיג בבית. אם לא מוצא אחד, יעשה הכל כדי להפוך בעצמו לכזה. 
    יש צורך להציב גבולות בבית, להסדיר את ההיררכיה הלהקתית ויפה שעה אחת קודם לפני שחלילה יפיל או ינשך את הקטן. 
    עבדתי ואילפתי עשרות בוסטונים, לרוב הם כלבים אנרגטיים, שובבים וזקוקים לעבודה נכונה, הנחיה ותרגול זהו כלב מאתגר ברוב המקרים לגידול בייחוד אם אתם חסרי ניסיון.
    את יכולה לקרוא עוד מאמרים שפרסמתי בפורטל תינוק ישראלי האתר הגדול בארץ לאימהות בנושא חיבור כלבים וילדים / תינוקות.

למאמרים

אשמח לעזור, תוכלי גם ליצור איתי קשר בטלפון 050-8390665

יום מקסים.

אורי מגד 

Dog Leader לדאוג לחבר הכי טוב שלך

גור בוסטון טרייר

עינב שלום וברכה,
    הגור שלכם מתנהג באופן טבעי כפי שגורים מתנהגים בכלל וטריירים בפרט, שיש בהם חוכמה, דעתנות וסקרנות רבה.
    אין זה המקום להיכנס עם גור כל כך צעיר ל"מלחמת מעמדות", דבר שעלול לגרור תגובות וכעסים מיותרים.
    עליכם להתרכז בללמד את הגור שלכם מה מותר אצלכם בבית ומה אסור בשפה ברורה ופשוטה שהוא יוכל להבין.
    ההתנהגות של הגור שלכם היא התנהגות כלבית טבעית רק שהיא לא מתאימה לסביבת בית ומשפחה ועליכם חלה האחריות ללמד אותו מה מתאים לכם.
    הייתי ממליץ לכם לפנות למאלף כלבים המבין בהתנהגות כלבים שילווה אתכם בתהליך, יפשט אותו עבורכם ויעזור לכם ליצור שפה ותקשורת נכונה עם הכלב הגדל לעיניכם.
    בהצלחה,
    יוסי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך