התנהגות בעייתית בחוץ

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים התנהגות בעייתית בחוץ

• This topic has 4 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 10 שנים, 5 חודשים by יוסי סמואל – האקדמיה הישראלית לכלבנות.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    התנהגות בעייתית בחוץ

כלבה  "מגזע"  שועלי עדינה רגועה וממושמעת בבית. בחוץ מושכת אותי לכל הכיוונים וכשאני משחררת  אותה אינה סופרת אותי. חשוב לי לשחררה כי אז היא עושה ספרינטים בריצה ומוציאה אנרגיה.

התנהגות בעייתית בחוץ

מוניה שלום,
    נראה שלפני הכל כדאי שתקבלי ליווי מקצועי ותלמדי כיצד לנהוג אותה בנוח כשהיא קשורה ברצועה.
    תחשבי על זה – הכלבה לפי תיאורך, גוררת אותך לכל מיני כיוונים כשהיא קשורה, כלומר אין לה כל משמעת והיא עושה מה שהיא רוצה גם כשהיא קשורה.
    על אחת כמה וכמה כאשר היא משוחררת ויודעת שאין לך שום אמצעי לשלוט בהתנהגותה והיא מעולם לא למדה להיות נשלטת וממושמעת גם ממרחק וללא רצועה, במיוחד שעד כה היא גם לא ממושמעת עם רצועה.
    ממליץ לך בחום רב, לקבל סיוע וליווי מקצועי בהקדם.
    יוסי סמואל מאלף הכלבים
    האקדמיה הישראלית לכלבנות לשרותכם

ממושמעת בחוץ – חסרת רסן מחוץ לבית

מוניה שלום רב,

לא הייתי ממהר לפנות לייעוץ התנהגותי. כרגע לפי מה שאת מספרת היא ממושמעת בבית וקשובה לכן יש לך סיכוי גבוה מאוד להצליח גם מחוץ לבית. מה שהייתי ממליץ לך לעשות הוא לצאת ראשונה החוצה לטיול. כלומר, כנסי ראשונה וצאי ראשונה מכל טריטוריה אליה אתם נכנסים. תרגלי איתה בבית עם רצועה את הפקודה "רגלי, או איתי, או לידי" בחרי במילה ספציפית. אם מוניה מסתכלת עלייך את יכולה לחזק אותה בחטיף, מילה טובה או ליטוף. ברגע שתתחילי לצאת החוצה עשי זאת בשעות בהן יש פחות הסחים ותרגלי איתה באותו אופן. במידה ובחוץ בתרגולים הראשונים מושכת אמרי את המילה רגלי ולאחר מכן משכי בצורה קצרה וחדה את הרצועה. ברגע שתסתכל עלייך, שבחי אותה ותני לה חטיף כשאת לפניה. אני מאמין שתוך שבועיים – שלושה כבר תראו תוצאות גם אם לא תתרגלי בצורה אינטנסיבית. 
    שתפי אותי איך את מסתדרת בעוד שבוע ואתן לך מידע נוסף במידה וצריך.

בהצלחה!

אורי מגד 
    מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי

Dog Leader – לדאוג לחבר הכי טוב שלך

תודה רבה

תודה לך אנסה
     אני תושבת באר שבע  לכן לא אוכל להגיע אליך
     בינתיים לא אשחרר אותה כי היא בורחת לכביש ואנסה את הטיפים שנתת לי
    שוב תודה
     מוניה אמא של נלה (השועלה הקטנה)

מוניה בוקר טוב

יש מאלפים טובים באזור באר שבע, אם תחליטי שהגיע הזמן להעזר באחד. ולא, אני לא באזור באר שבע, אך נראה לי שתזדקקי לעזרה ממשית.
    ובינתיים, אם את רוצה לנסות כוחך אנא היכנסי לקישור כאן ומאחל לך הצלחה.
    בברכה,
    יוסי סמואל מאלף הכלבים
    האקדמיה הישראלית לכלבנות לשרותכם

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך