כלב נובח על שכנים

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים כלב נובח על שכנים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    כלב נובח על שכנים

הכלב שלי נובח בצורה מאוד חזקה ומעצבנת על כל שכן שעובר במסדרון בבניין. גם אם השעה 2 בלילה ומישהו עובר במסדרון הוא מתחיל לנבוח ומקפיץ את כל הבית.
    איך אני יכול לגרום לו להפסיק ?

כלב נובח על שכנים

נביחות כלבים היא אחת הבעיות הטורדניות ביותר וגם מתסכלות הן לכלב והן לבעלים. מצד אחד, נביחות היא אחת מדרכי התקשורת של הכלב, מצד שני בני אדם לא ממש רוצים לחיות בסביבה שבה בכל שעה עלולה להיות התפרצות של נביחות ובמיוחד בבית משותף.
    חסרים לי פרטים רבים על הכלב עצמו, על ההיסטוריה הגידולית שלו, מהיכן לקחתם/קיבלתם אותו ועוד…
    ובכל זאת באופן מאוד כללי אוכל לומר לך כי קיימת אפשרות אילופית שתלמד את הכלב לא לנבוח אלא אם ניתנה לו הפקודה לכך, זה מעביר את השליטה אליכם מתי ובאילו נסיבות אתם רוצים שינבח.
    קיימת אפשרות להכחיד התנהגות נבחנית בדרך אילופית התנהגותית.
    קיימת גם אפשרות להפסיק את הנביחות עצמן אך זה לא יהיה תהליך שלם ללא הקניית הרגלי התנהגות חלופיים.
    ובכל מקרה מאוד חשוב לדעת מה המניע לנבחנות של הכלב, מה הרקע שלו לפני שנכנסים לתוכנית עבודה.
    בהצלחה,
    יוסי סמואל מאלף הכלבים
    האקדמיה הישראלית לכלבנות לשרותכם

נבחנות

אסף שלום רב,

נשמע שהכלב שלך ווקאלי במיוחד בעיקר בשעות הלילה. רציתי לשאול האם הכלב נובח גם בשעות היום? האם נובח גם על אנשים שנכנסים הביתה? זרים? בני משפחה? מה קורה כשאתה נכנס לדוגמא הביתה. 
    שנית, האם מדובר בנביחות קצרות, נביחות ארוכות הדומות ליללות זאב? האם נובח גם כשאתה יוצא מהבית?

אשמח לקבל יותר פרטים ולעזור.

אורי מגד 
    מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי

Dog Leader – לדאוג לחבר הכי טוב שלך

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך