הצילו

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    הצילו

יש לנו כלבת רוטווילרממעורבת ים בוקסר בת שנה נמצאת איתנו מגיל 3 שבועות. 
    הכלבה בבית וישנה בבית. 
    אני כרגע בהריון והבעיה היא שיש לנו בית מאוד קטן: סלון קטנטן וחדר שינה קטן מאוד. 
    ניסינו לשים את הכלבה בחוץ בלילה, אבל הנביחות לא פוסקות והשכנים מתלוננים. 
    כשהכלבה בבית , היא הורסת כל מה שהיא רואה והרסה דברים יקרי ערך. 
    אנחנו גם שומרי שבת וכשאנחנו נוסעים להורים שלי שגרים בעיר אחרת אין לנו מה לעשות עם הכלבה כי בגינה שלהם היא גם לא מפסיקה לנבוח ויש בעיה בלהכניס אותה לבית שלהם. 
    אנחנו ממש אבודים, בעלי רוצה למסור אותה ולי ממש קשה עם זה מה גם שאין לנו כסף למאלף.
    נואשת לעזרה
    תודה מראש

לולה

שלום רב,

אני מבין כי המצב הנוכחי מעיק מאוד בייחוד בתקופה בה את נמצאת בהריון וחושבת על עתיד המשפחה. ראשית יש מה לעשות, ברצוני לתת לך תשובה מפורטת יותר לכן ברצוני לשאול כמה טיולים יש ללולה ביום? מה משך כל טיול? האם יש לה מקום בטוח משלה? מקום בו היא אוהבת לרבוץ והיא יודעת שגם אתם אוהבים שהיא נמצאת בו?

הייתי ממליץ בנתיים עד שתחזרי אליי עם תשובות, במידה ואין לה מקום בטוח להרגיל אותה לכרית או שמיכה ישנה, אין צורך לקנות מיטה במאות שקלים. לתת לה חיזוקים חיוביים, מילים טובות, ליטופים וצ'ופרים כשנמצאת שם. 

תני לי תשובות ואחזור אלייך בהקדם.

אורי מגד 
    מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי

Dog Leader – לדאוג לחבר הכי טוב שלך

תשובות

קודם על תודה על תשובתך.
    הכלבה יוצאת בין 3-4 פעמים ביום, משך כל טיול הוא רבע שעה עד 20 דקות. במשך היום אנחנו משחררים אותה לגינה , כמובן מוודאים שהשערים סגורים ושם היא גם משחקת לבד עד לרגע שהיא עולה הביתה לבד, מדובר על שטל של דונם. 
    בבית אין לה מקום משלה, פעם היה לה אבל היא ישנה איפה שהיא רוצה, בד״כ היא איתנו במיטה , אבל עכשיו בגלל המצב אנחנו מנסים להרגיל אותה שלא לעלות על המיטה וזה די קשה כי היא פשוט רגילה. 
    בגינה יש לה מקום מסודר, עם מלונה ושמיכות וציליה לימים חמים( למרות שבגשם אנחנו לא שמים אותה בחוץ אף פעם) כל כמה שעות יוצא אליה אחד הדיירים ונותן לה מים עם קרח , בודק שיש לה אוכל וכ״ו, אבל אם היא תהיה בחוץ בלילה בעיקר הנבחיות לא מפסיקות. 

אודה לתשובתך

לולה

בהמשך לתשובתך המפורטת.

נשמע שיש ללולה לא מעט פעילות היא פורקת אנרגיה אך לא מבינה את מקומה בלהקה ובסביבה בה היא נמצאת. הייתי ממליץ בחום שתיוועצו עם איש מקצוע שיגיע אליכם לסביבה הטבעית שלכם וייתן לכם מענה לבעיות. הולכה התנהגותית ברחוב (20 ד' טיול כפי שציינת), הצבת גבולות בגינה ובקרבת הבית, מנהיגות ועוד… יפה שעה אחת קודם.

לידה קלה, 

אורי מגד – מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי.
    Dog Leader – לדאוג לחבר הכי טוב שלך

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך