המלצה לאילוף כלבים

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים המלצה לאילוף כלבים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    המלצה לאילוף כלבים

שלום רב
    אני ככ מבולבל מבחירת מקום לאילוף.יש לי כלב מעורב שנמצא נטוש ואומץ מסוג זאב ולברדור לפ טענת הוטרינר. הוא בינוני ששוקל  בערך 25 קג. בערך בן שנה +.
    עם כלבים הוא מאד חברותי והבעיה היא בעיקר עם חתולים שהוא פשוט ננעל עליהם בצורה מטורפת והמשיכות שלו בטיול קדימה כל הזמן. ולאחרונה הוא התחיל לקפןץ (לא לנשוך ממש) על אנשים באמצע הטיול.
    יש לנו כלב וותיק בבית מסוג פינצ'ר מעורב שהוא מאד נקשר אליו ואם אנחנו לוקחים את הפינצ'ר לטיול לבד הוא פשוט משתגע מנביחות ומשיכות .. 

לאן לפנות במי לבטוח מה הפתרון? הבעיה המלחיצה זה הקפיצות שלו על אנשים .בגדול הוא חברותי וחכם
    אנחנו באזור העמקים עפולה.
    תודה תומר

אילוף בסיסי

תומר שלום, 
    חסר קצת מידע לגבי השגרה היומית ואופן ההתנהלות עם הכלב כדי לתת מענה מפורט יותר לבעיות שהעלת. בגדול כלב מרגע אימוצו לא יודע איך להתנהג בחברת בני אדם ועלינו כבעלים לספק לו הכוונה להתנהגות נאותה, כלומר לפני שאנו דורשים מהכלב לא להתנהג בצורה מסויימת עלינו ללמד אותו איך היינו רוצים שהתנהג. לספק ייעוץ מעשי לבעיות שהעלת יהיה חסר אחריות בעייני מכיוון שהעבודה על בעיות כמו קפיצות ומשיכות צריכה להיות בצמוד לאיש מקצוע ובהתאם להנחיותיו ולא בשלט רחוק.
    אילוף בסיסי יכול בהחלט לספק מענה לבעיות שהעלת.  
    אסף לנקרי – מאלף כלבים בחיפה, קריות והסביבה. 054-5945904

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך