תוקפנות כלבה מלינואה מעורבת כנגד כלב בוגר – הסיכוי לאילוף

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים תוקפנות כלבה מלינואה מעורבת כנגד כלב בוגר – הסיכוי לאילוף

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    תוקפנות כלבה מלינואה מעורבת כנגד כלב בוגר – הסיכוי לאילוף

שלום רב 
    יש לי כלב מעורב בן שמונה וחצי, בעל מזג רגוע, אוהב את כולם, צמר גפן של אישיות. הוספתי לו חברה לחיים, כך רציתי, כלבה שאספתי מהכביש, כלבה מלינואה מעורבת כבת שנתיים פלוס קצת, בהתחלה היתה גורה ולא ראיתי קושי ובהמשך ראיתי במצלמות שהכלב ננשך על ידה, סימני נשיכה, בריחות שלו או שלה, אירועים שמעולם לא היו לי עם הכלב שתמיד אהב את הבית. העולם שלי סבב סביבו, רציתי שיהיה לו טוב, שלא ישעמם לו עד שאחזור מהעבודה. דירות גן עם חצר גדולה והרבה מרחב שהתאמתי עבורו ועבורם. בהמשך ראיתי שהיא דומיננטית איתו, כשרבו על משחק זה היה אלים מאוד מצידה. נשיכות קשות, פציעות שהצריכו תפירות. השיניים שלה ניביות ורואים שהיא גדלה בסביבה אלימה ומאיימת. 
    בעצם כבר שנתיים כמעט שאני חי בחרדות שמא יאונה לכלב רע. אני מביט במצלמות כשאני עוזב את הבית. אתמול הם רבו על עצם והנשיכות שלה היו מפחידות. היא נשכה גם אותי תוך כדי נסיונות לחלץ אותו מנעילת הלסתות שלה. 
    אני לא רוצה לוותר עליה מצד אחד אבל מצד שני אני מלא חרדות מה יהיה בהמשך ואיך אוכל לעזוב את הבית ולהשאיר אותם שוב לבד
    אני משווע לעזרה נקודתית ככל שתוכל להיות, לא רוצה לאלף את עצמי איך ללכת איתה כמו רובוט באילוף כולל שנימשך חודשים רבים. 
    מה עושים ? האם יש פתרונות מיידים וארוכי טווח למנוע אסון ? 

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך