כלבה שלא מחבבת זרים

עמוד הבית פורומים פורום אילוף כלבים כלבה שלא מחבבת זרים

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    כלבה שלא מחבבת זרים

היי, יש לנו כלבה שיצו מעורבת קטנה, בת 4 וחצי )אצלינו מגיל 3 חודשים). עוד כשהיתה קטנה היתה פחדנית, מסתתרת כל הזמן מתחת לשולחנות ודברים. היא ממש בסדר עם אנשים שהיא מכירה. יש לי בעיה עם אנשים חדשים ובעיקר ילדים. בעבר היא היתה נובחת על כל דבר, מכוניות ,אנשים, היה סיוט לקחת אותה לטיול כי היא לא היתה רגועה בכלל. הבאתי מאלף שאמר שאני הבעיה כי היא קשורה ומגוננת עלי כל הזמן. תירגלנו אותה עם מישהו אחר שלקח אותה לטייל והיא נרגעה.היום אני יכולה לטייל איתה, היא לא נובחת אבל הולכת מהר, בלחץ. לפעמים מבקשת שארים אותה. היום הבעיה שלי היא בעיקר בתוך הבית. היא תמיד נובחת. למבוגרים אני יכולה להגיד לא לזוז שהיא תריח אותם וגם ככה הם לא זזים הרבה אז זה עוד בשליטה. עם ילדים זו בעיה כי התזוזות שלהם מלחיצות אותה והיא מפחידה אותם עם הנביחות והקפיצות. כשמישהו בא אני תופסת אותה עם רצועה קרוב אלי ומדברת איתה הרבה. מביאה לה חטיפים אבל זה ככה בשגרה ואני צריכה לטפל בזה אחת ולתמיד. גם לא לכל זר אני מספיקה לעשות הדרכה של לא לזוז וכו. לפעמים אלה אנשי מקצוע שאני פשוט מחברת אותה לרצועה צמוד אלי. אם במקרה לא עשיתי זאת, היא תבוא תריח אותם ואם הם יזוזו היא תעשה קול של כלב רע ותנסה לנשוך אותם בעקב, במכנסיים.זה ממש מלחיץ אותי לפעמים. מה אני עושה? האם בגיל כזה אפשר לשנות אותה?

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך